Як вибрати приватну клініку

150

Щоб швидко отримати необхідну допомогу і не витратити свої гроші даремно, потрібно слідувати декільком корисним рекомендаціям щодо вибору приватної клініки, наведеним нижче.

Будь-яка пристойна приватна клініка, наприклад, https://aksimed.ua/uk має власний вебсайт. Насамперед треба ознайомитися з його змістом. У розділі «Лікарі» можна отримати інформацію про кваліфікацію співробітників клініки. Вони повинні мати великий досвід в своєму напрямку діяльності. Бажана також наявність наукових ступенів з медицини. Звання мають значення, хоча набагато важливіше професійна підготовка лікаря. Вік не є показником ефективності. Всі фахівці приватних клінік проходять строгий відбір. Якщо на веб-сайті використовується безліч незрозумілих медичних термінів, не варто лякатися. Це говорить про наявність в клініці спеціального обладнання, яке забезпечує можливість вирішувати найскладніші завдання.

Щоб заслужити гарну репутацію, приватна клініка повинна протягом багатьох років надавати високоякісні послуги великій кількості пацієнтів. З’ясувати репутацію конкретного медичного закладу можна декількома способами. Найнадійніший спосіб полягає в тому, щоб опитати своїх знайомих і колег. На їх рекомендації можна покластися. Крім того, можна пошукати відгуки про роботу клініки в глобальній мережі. З цією метою слід використовувати соціальні мережі або незалежні агрегатори, що формують рейтинги на основі відгуків пацієнтів. Негативні відгуки знижують позиції клініки. Модератори відбраковують коментарі «ботів» або явно рекламні відгуки – це відповідає інтересам як інтернет-ресурсу, так і його користувачів. Важливу роль відіграє тривалість роботи клініки. Якщо вона становить десять років і більше, то це говорить про високу надійність даного закладу. Наявність розгалуженої мережі філій у клініки свідчить про успішність її діяльності.

Кількість багатопрофільних клінік постійно збільшується. Однак за наявності точного діагнозу перевагу слід віддати профільного лікаря, який працює в клініці вузької спеціалізації. У ній є спеціальне медобладнання, хороша діагностична база, безліч фахівців, які знаються на особливостях захворювання, тому ймовірність отримання «помилкового лікування» істотно нижче. Будь-яка вузькоспеціалізована клініка бореться за клієнтів і повинна дотримуватися цілий ряд правил, ігнорованих державними медичними установами. Необхідно звернути увагу на число фахівців вузького профілю в штаті клініки. Чим воно більше, тим імовірніше надання всебічної допомоги пацієнту. Наприклад, для лікування міжхребцевої грижі потрібні послуги невролога-вертебролога, тоді як допомога хірурга з поліклініки в даному випадку зведеться до виписування таблеток. У деяких випадках для постановки правильного діагнозу потрібно пройти обстеження у кількох лікарів, а не тільки у одного терапевта, що поспішає оформити папери і прийняти якомога більше пацієнтів.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!