Як вибрати і купити ракетку для тенісу

280

Професійні тенісні ракетки для великого тенісу володіють наступними характеристиками: розмір голови від 90 кв.д. до 102 кв.д. і вага від 245 гр. до 340 грам. За допомогою цих показників в ракетках з маленькою головою і великим вагою досягається потужність, що так необхідна дорослим спортсменам для потужної гри, а ракетки з великою головою і легким вагою допомагають краще контролювати м’яч і робити більш точні удари.

Другий вид ракетки для тенісу – це аматорські ракетки. Такі тенісні ракетки також грають важливу роль для кожної компанії, оскільки з них починають спортивну кар’єру багато любителів, а також це додаткова реклама серед тенісистів аматорів. Ракетки для даного сегмента покупців значно легше, вага не більше 310 грам, а струнна поверхню трохи збільшена – від 98 кв.д. до 104 кв.д.

Останній сегмент ракеток – це клубні тенісні ракетки. Вони призначені для людей, які хочуть зробити свою гру більш комфортною при базовому рівні підготовки або для тенісистів, що віддають перевагу точності, ніж потужності. Ці показники досягаються за рахунок легкої ваги і великий струнної поверхні до 118 кв.д. Ціни тенісних ракеток цієї категорії за рахунок важкої процедури виготовлення значно відрізняються (дорожче спортивних на 20-40%).

Окремою категорією ракеток виділяють дитячі тенісні ракетки. Їх сміливо можна назвати стратегічною зброєю виробників, оскільки найчастіше діти переходячи від ракетки для юніорів до дорослого вибирають тенісну ракетку того ж бренду.

Тенісна ракетка babolat з різними характеристиками

І на закінчення хотілося б обговорити ще одну важливу характеристику тенісної ракетки. Матеріал, з якого робиться ракетка для великого тенісу, може бути трьох типів: алюміній (титан), композит (графіт комплекс) і графіт (високо модульний графіт).

Ракетки з алюмінію зазвичай використовуються при старті занять тенісом, вони дозволяють зрозуміти на які показники потрібно звернути увагу при подальшому виборі ракетки і надалі замінюються на більш якісні, оскільки дуже швидко стають неактуальними для розвиваються тенісистів. Хоча останнім часом вони вже настільки морально застаріли, що багато виробників відмовляються від їх виробництва.

Купівля аматорської тенісної ракетки онлайн
Ракетки з так званого композиту мають більш привабливий вигляд і якість, що може бути ідеальним для тенісиста-любителя, який планує грати в теніс рідко і для розваги. Вони мають більш щільну структуру, за рахунок чого при грі віддають меншу кількість вібрацій в руку і мають велику потужність в порівнянні з алюмінієм, при однакових характеристиках. При цьому ціна ракетки вище ніж у титановій приблизно в 1,5 або 2 рази.

Графітові ракетки або тенісні ракетки з більш інноваційних матеріалів підійдуть для профі гравців або для любителів, які планують мати хороший прогрес в заняттях тенісом. Вони міцніші і потужні, що дозволить користуватися ракеткою більш тривалий час.

Купити тенісну ракетку на будь-який смак в магазині тенісок легко. Для цього вибирайте параметри у фільтрах, що підходять за описом для Вас. Тенісні ракетки від нашого магазину будуть радувати якістю і дизайном.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!