Як відновити працездатність смартфона

912

Якщо ви оновили ОС телефону фірми Apple до останньої версії, а він відключився і не завантажується після оновлення, слід спробувати реанімувати його своїми силами. Якщо не вийде, рекомендуємо сайт iFix.

Процес відновлення iPhone залежить від причини виключення при оновленні програмного забезпечення. Для початку спробуйте поставити телефон на зарядку (бажано використовувати оригінальну зарядку, так як продукція Apple погано реагує на ліві аксесуари). Оновлення програмного забезпечення може займати досить багато часу і тому сильно розрядити батарею.

Якщо батарея розрядилася під час оновлень і телефон відмовляється включатися, підключіть його до джерела живлення як мінімум на добу. Якщо проблема криється в розрядженою батареї, результату раніше не з’явиться.

Якщо телефон так і не включається через добу зарядки, можна спробувати перезавантажити гаджет. Жорстка перезавантаження Айфона – це найперша процедура при різних дрібних поломки. Її застосовують, якщо відбуваються якісь дрібні збої в роботі техніки Apple.

Якщо не включається телефон, можна скористатися жорсткою перезавантаженням пристрою. Щоб перезавантажити телефон, необхідно зробити наступне: одночасно натискати кнопку «Home» і кнопку включення, яка знаходиться зверху, утримуйте кнопки в такому положенні протягом 12-20 секунд, в результаті на екрані повинен з’явитися логотип Apple.

Якщо екран все так же не включається після того, як ви оновили iPhone, швидше за все проблема блокування криється у внутрішніх деталях гаджета або в програмному забезпеченні, в якому відбулося скидання налаштувань.

Випробувавши всі зазначені вище рекомендації, і виявивши, що після поновлення Айфон не завантажується навіть після жорсткого перезавантаження пристрою, не слід намагатися далі запускати процес відновлення.

Якщо поломка, після якої не включається iPhone, коли ви оновили його, криється в мікросхемі, тільки професійний майстер зможе провести діагностику і ремонт гаджета для його відновлення.

Процес ремонту складається з таких кроків:

  • акуратне розбирання Айфона
  • діагностика для встановлення причин, за якими телефон не включається, провівши оновлення ПЗ
  • визначення причини несправності
  • видалення зіпсованих елементів
  • установка нових деталей
  • перепрошивка смартфона при необхідності
  • складання та перевірка результату

Тільки професіонал зможе вирішити проблему, якщо сталася блокування телефону і він після оновлення не включається.

Якщо вам не допомогло жорстке перезавантаження або зарядка пристрою при оновленні ОС, слід відразу звернутися за допомогою до професіонала, який готовий надати недорогі ремонтні послуги. Самостійний розбір і спроба поміняти оригінальні запчастини приведуть тільки до ще більш серйозних пошкоджень гаджета.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!