Як стати студентом польського вузу?

В Україні закрилися багато приватних вузів, вимоги до складання випускних іспитів (ЗНО) високі. Бали, які набрав випускник, здавши ЗНО, діють за законом тільки один рік. І якщо з першої спроби вступити не вийде, то іспит доведеться перездавати. Система вступу до вищого навчального закладу в Україні непрозора і заплутана. Більшість вузів відкривають секрети прохідного балу і умови вступу на бюджет тільки в кінці поточного навчального року.

На тлі підвищених вимог до випускника та високої плати за навчання у вищому навчальному закладі – якість освіти, технічна база українських вузів, організація практики та навчального процесу залишають бажати кращого.

Так що ж робити?

Відповідь очевидна – отримати освіту в європейському вузі. Таке рішення приймають все більше і більше абітурієнтів щороку. Освіта в Польщі для українців – правильний шлях до отримання затребуваної спеціальності з багатьох причин. Детальныше – на сайті.

П’ять причин здобути вищу освіту в Польщі

  • Прозора процедура вступу до вузу – ніяких хабарів, несподіванок, черг, «договорняків».
  • Упевнена позиція Польщі в освітній сфері – визнання дипломів в ЄС та інших країнах, величезний досвід роботи зі студентами з різних країн, програми міжнародного обміну, відмінна технічна база навчальних закладів.
  • Легка адаптація до життя в Польщі юних абітурієнтів.
  • Невисока оплата за навчання (від 500 до 2000 євро на рік).
  • Можливість працевлаштування в ЄС.

Ми навіть не згадували можливість недорогих подорожей за студентськими знижками, отримання подвійних дипломів, організований побут в хороших умовах, практика в престижних європейських компаніях.

Що потрібно для вступу до Польщі?

Бажання, кошти, шкільний атестат і знання мови.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Справа в тому, що навчання в польських вузах проходить на двох мовах – польською та англійською. При цьому, плата за навчання на англійській мові дещо вища. Вступні іспити здавати не треба – як до державного, так і до приватного вузу. Виняток з цього правила – медичні вузи, консерваторії, факультети архітектури.

Для того щоб допомогти Вам і Вашій дитині вибрати спеціальність, вуз, підготувати документи, пройти співбесіду, відкрити навчальну візу, укласти договір на навчання, знайти житло майбутньому студенту і працює проект «Освіта без кордонів». Умови вступу до польського вузу для українців прості і незмінні.

Як побудована система освіти в Польщі?

На 2019 рік в Польщі є 450 вищих навчальних закладів з них 320 – приватні. Польща прийняла Болонську систему освіти, в якій є дві основні ступені:

  • бакалавр (навчання триватиме 3 – 3,5 року);
  • магістр (1,5 – 2 роки).