Як правильно обрати меблі для маленької вітальні: великий диван, стінки Гербер

317

 

Елегантність і стиль не залежать від розміру простору. Ідеальна маленька вітальня повинна бути чистою і лаконічною, оформлена в нейтральних тонах і з мінімальною кількістю меблів. Це зовсім не означає, що вона буде нудною, адже навіть в обмеженому просторі можна створити інтер’єр з характером.

  1. Не обмежуйтеся маленьким диваном

Маленька площа не означає, що потрібно обставляти її маленькими меблями. Великий зручний кутовий або секційний диван набагато ефективніше, ніж його невеликі побратими. Прості форми і світлий нейтральний колір дозволять великим меблям відмінно вписатися в простір і стати ключовим елементом дизайну.

  1. Максимально ефективно організуйте зберігання

У невеликих віталень місця для зберігання, як правило, мінімальні або зовсім відсутні. Вичавлюйте все з маленької кімнати, використовуючи стіни від підлоги до стелі, і додаючи журнальні столики, отоманки і пуфи, які виконують подвійну функцію. Дуже рекомендуємо в цьому питанні звернути увагу на стінки гербор в Україні.

  1. Додавайте прозорі елементи

Журнальні столики і полиці зі скла або прозорого пластика прекрасно працюють в невеликих приміщеннях і створюють ілюзію вільного простору.

  1. Обирайте меблі без підлокітників

Меблі без підлокітників творять справжні чудеса в невеликих просторах. Крісла та дивани без підлокітників ідеально підходять для маленьких віталень, оскільки вони виглядають більш відкритими і легкими. Для зручності можна доповнити їх вузькими валиками або подушками.

  1. Використовуйте низькі меблі

Щоб створити візуальний простір, використовуйте низькі меблі з простими і чіткими лініями. Щоб кімната при цьому не виглядала занадто порожньою по вертикалі, додайте картину або фотографію на стіну, вузьку підлогову вазу або високий торшер.

  1. Вибирайте меблі на ніжках

Навіть невеликі ніжки візуально зроблять меблі легшими і дозволять розширити простір маленької кімнати.

  1. Використовуйте відкриті полиці і стелажі

Закриті стелажі візуально висувають стіни вперед, а отже, тільки ще більше зменшують розміри кімнати. Тому в маленькій вітальні краще використовувати відкриті полиці і стелажі, і при цьому не заповнювати їх до відмови, щоб не створювати безлад і візуальний шум.

  1. Примусьте темні меблі працювати

При оформленні невеликих віталень краще уникати темних меблів, але все ж є способи змусити її працювати на вас. Коли вся вітальня виконана в світлій колірній гамі, темні меблі знаходять потрібний баланс і перестають виглядати занадто громіздкими. Навпаки, вони здатні надати глибину кімнаті і за рахунок цього навіть візуально збільшити її.