Як обрати ванну і не прогадати

263

У величезному асортименті сьогоднішніх моделей ванн неважко розгубитися. Ні продавець в магазині, ні приятель або родич не зможуть дати поради, які допоможуть знайти ідеальний для вас варіант. Однак знаючи особливості матеріалів, які застосовуються у виробництві ванн, пам’ятаючи про розміри свого санвузла і знаючи про свої особисті уподобання, ви неодмінно оберете конструкцію, яка прикрасить вашу ванну кімнату і стане місцем відпочинку, де ви зможете усамітнитися і відволіктися від буденних турбот.

Адже насправді без водних процедур складно уявити наше життя. Ванна кімната – це приміщення, в яке ми потрапляємо вранці і звідки вирушаємо в спальню ввечері. Швидкий темп життя багатьох змушує обмежуватися душем, але при наявності часу мало хто відмовиться поніжитися в гарячій воді, в яку додані ароматичні масла, пишна піна або сіль. Але чи завжди вдається прийняти ванну з комфортом? Від того, наскільки грамотно була обрана сама чаша, безпосередньо залежить ступінь розслаблення, але, на жаль, при покупці далеко не всі замислюються про особливості ванн. Саме тому зараз ми зупинимося на конструкції цього звичного атрибуту ванної кімнати, а конкретно розглянемо такий тип як акрилова ванна.

Акрилові ванни з’явилися на ринку не так давно і ще кілька років тому вважалися атрибутом екзотичним і елітним. Головною перешкодою для покупки ставала висока ціна, але завдяки зусиллям українських виробників акрилові моделі сьогодні стали доступні всім. Так, в асортименті компанії е-оселя представлені акрилові ванни, які можуть зацікавити як економних покупців, так і любителів преміальної сантехніки.

Чим же так привабливі акрилові чаші? В першу чергу їх цінують за відмінні теплоізоляційні властивості. Завдяки особливостям акрилу вода в ньому холоне дуже повільно, тому лазневі процедури відрізняються високою комфортністю. Такі чаші мають невелику вагою, їх нескладно перевозити. Оскільки акрил це різновид пластмаси, з нього можна створювати вироби химерних форм. Саме з цієї причини саме широке розмаїття варіантів можна знайти серед акрилових ванн.

Значною перевагою акрилу є і легкість догляду за ним. Цей інертний матеріал практично не забруднюється, для підтримки пристойного зовнішнього вигляду його достатньо лише регулярно промивати теплою водою. Дуже важливо, що акрил стійкий по відношенню до зовнішніх впливів – його складно подряпати і тим більше серйозно пошкодити. Але навіть у разі появи відколів або тріщин акрилова поверхня без проблем відновлюється і набуває попереднього вигляду.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!