Як обрати смарт-годинник: рекомендації і нюанси

 

В останні роки смарт-годинники стали справжнім трендом. І серед тих, хто звик йти в ногу з часом, їх популярність продовжує зростати. Цей компактний гаджет має величезний потенціал і здатний виконувати функції відразу декількох пристроїв. На ринку представлено таке розмаїття розумних годинників, що часом складно зробити вибір. Одразу ж порекомендуємо Samsung Galaxy Watch Active 3

Цікаво, що прототип смарт-годинників з’явився ще на початку 80-х років минулого століття. Зрозуміло, ні про який бездротовий Інтернет тоді ще не чули, але для тих часів пристрій став справжньою сенсацією. За останні десятиліття людство зробило неймовірний прорив у технічному плані. Розміри техніки стали менші, можливості – незрівнянно більші.

Отже, на що здатні сучасні смарт-годинники? Пристрій можна використовувати окремо або в тандемі зі смартфоном. Деякі моделі мають десятки, якщо не сотні, функцій.

За допомогою розумного годинника можна: відповідати на дзвінки; отримувати повідомлення про повідомлення в месенджерах, смс; контролювати тиск, пульс; встановлювати нагадування, будильник; відслідковувати фази сну.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

В смарт-годиннику є слот для сім-карти, що дає можливість використовувати девайс автономно від смартфона. Безліч екземплярів оснащені відеокамерою, чіпом NFC, модулем Wi-Fi. У дитячих моделях вбудований GPS-трекер, завдяки якому батьки завжди можуть бути в курсі місцезнаходження своєї дитини.

Ознайомившись з функціональними можливостями аксесуара, варто приділити увагу іншим нюансам. Перше, на що звертають увагу при виборі смарт-годинників, – зовнішній вигляд. Асортимент настільки різноманітний, що очі буквально розбігаються. На ринку представлені пристрої різних форм, дизайнів, колірних варіацій.

Вибір дизайну гаджета залежить виключно від уподобань користувачів. Деякі так схожі на класичні годинники, що на перший погляд дізнатися в них електронний пристрій неможливо. Інші, навпаки, відрізняються ультрасучасним або спортивним стилем.

Найчастіше циферблат розумних годинників має прямокутну або круглу форму. Зазвичай його розмір варіюється в діапазоні 0,5-1,5 дюймів. Корпус, як правило, виконаний з металу або пластику. Перевага першого варіанту – міцність, довговічність, а другого – невагомість.

Для захисту екрану виробник передбачив спеціальну прозору кришку. У бюджетних примірниках вона виготовлена ​​з пластику або звичайного скла, а в аксесуарах більш іменитих брендів – з мінерального або сапфірового скла.

Як і для будь-якого іншого портативного пристрою, час автономної роботи смарт-годинників – найважливіший параметр. Чим різноманітніший функціонал гаджета і чим частіше він знаходиться в активному режимі, тим швидше сідає батарея. В середньому тривалість роботи становить від 48 до 64 годин. Смарт-годинник з монохромним дисплеєм може обходитися без підзарядки до декількох тижнів.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що кожна людина знайде для себе що-небудь корисне в розумних годинниках. Для когось цей девайс – можливість рідше звертатися до смартфона і при цьому завжди залишатися на зв’язку. Для інших важлива функція фітнес-трекера, а для третіх – стильний дизайн. З огляду на різноманіття вибору, підібрати пристрій, який буде відповідати всім заданим параметрам, цілком реально.