Як обрати репетитора вашій дитині?

Не найкраща ідея з першого класу завантажувати дитину всіма можливими приватними заняттями. Увагу буде розсіяно, малюк не буде знати, на чому сконцентруватися, складно буде потягнути великі обсяги інформації відразу. Тому необхідно звернути увагу на сильні і слабкі сторони малюка і обміркувати, які фахівці можуть допомогти. Також важливо правильно обрати репетитора https://elmy.ua/kharkov/english-lessons.

Першим пунктом відразу дивіться на наявність досвіду роботи викладача з дітьми. Крім цього, є базові критерії, які допоможуть вам скласти загальну картину про викладача. Адже вам теж необхідно знати, який у нього досвід, освіта, чи дружить він з новими технологіями. Давайте почнемо по пунктах.

  1. Освіта

Запитайте викладача про його освіту, де і коли він її отримував. Уточніть, чи подобалося йому вчитися, чи відчував він, що не вистачає матеріалу в університеті і, може, проходив додатково курси.

Запитайте про наявність міжнародних сертифікатів кваліфікації викладачів INTESOL або CELTA. Оскільки хороший теоретик не завжди зможе навчити іншу людину тому, що сам знає чудово, плавно переходимо до одного з ключових критеріїв.

  1. Досвід викладання (особливо для дітей)

Учитель, який буде працювати з вашою дитиною повинен бути ще й трохи психологом, аніматором і в душі трохи дитиною ? робота з дітьми ━ справа тонка. Викладач повинен вчити і надихати. Якщо йому самому не подобається займатися своєю справою ━ дитина це відчує, мотивація вчитися впаде. Тому уточніть у викладача, скільки і де він працював з дітьми, як йому це давалося. Запитайте, які методи він використовує для залучення та утримання інтересу дитини. Слів викладача вам може бути недостатньо. Тоді сміливо переходимо до третього пункту.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

  1. Відгуки

Прочитайте відгуки про цього викладача в Інтернеті, запитайте, де він працював раніше і почитайте на сайті школи. Добре, якщо вам хтось порекомендує перевірену людину. Можете запросити також відгуки в школі, де працює викладач.

  1. Попросіть визначити план занять з дитиною

Запишіться на пробне заняття, так ви побачите взаємодію викладача з дитиною і те, як він підходить до навчання, за якою методикою працює. Після нього попросіть розповісти, яким буде план для вашої дитини, на чому викладач буде концентрувати увагу найбільше. Так ви зможете побачити зацікавленість вчителя в роботі.

Запитайте, як він оцінює знання своїх нинішніх учнів і тих, хто навчався раніше. Ви навіть психологічно побачите, як викладач відповідає, чи лякають його питання, чи намагається він піти від відповідей.

  1. Уточніть, чи використовує він нові технології на заняттях

У наш час це один з найважливіших критеріїв, оскільки наші діти ━ покоління Z, яке буквально виросло з гаджетом в руках. Методи “по-старому” для них неробочі. Тому звертайте увагу, щоб заняття були інтерактивними, з використанням аудіювання, пісень, ігор, переглядів відео.