Як обрати мопед?

151

У метро – душно і годину пік довжиною в цілий день. На вулицях – непередбачувані пробки. Єдиний альтернативний транспортний засіб, що дозволяє незалежно і швидко пересуватися по нашому місту, – мопед. Які вони бувають?

Класичні і модерн

Якщо коротко, то головна відмінність модерн-скутерів від класичних в яскравому, футуристичному дизайні перших. Придивися до японських і європейських брендів у мотосалоні Dvako Moto Київ. Якщо грошей небагато, краще взяти японський б/у – коштувати він буде приблизно як новий китайський моторолер (від 10 000 грн.), Але ламатися буде все одно рідше, та й запчастини знайти набагато простіше.

Якщо ти тільки подумуєш відкривати свій перший сезон, то скутери з цієї категорії підійдуть як не можна краще: вони недорогі, і вибір величезний. Можна стати власником справжнього мопеда, поїздити по київських вулицях і вирішити, чи готовий ти приєднатися до тих, для кого мопед став не просто засобом пересування, а частиною іміджу і способу життя.

Ретроскутери

Такі, безумовно виділять свого власника з сірої маси. Як правило, водіями даних пристроїв стають художники, музиканти, дизайнери та люди інших творчих професій. У цій категорії в основному сучасні японські моторолери в стилі ретро: Honda Giorno, Yamaha Vino, Suzuki Verde; окрему нішу займає Vespa – італійський мопед, з дизайну якого і почалося захоплення «вінтажною» темою. Середня ціна ретро – 10 000 грн. (Vespa і LML від 30 000 руб. за б/у).

Зате, купивши такий агрегат, отримаєш не тільки підвищену увагу на дорогах, а й потрапиш в ком’юніті ретроскутерс. Забезпечені нові приємні знайомства і участь в тусовках. А якщо, скажімо, заглохнеш десь по шляху, завжди знайдеться ентузіаст, готовий допомогти.

Максі-скутери

Максі-скутери – це потужні, зручні машини великих габаритів, розраховані на комфортні далекі поїздки. Щоб осідлати такий, обов’язково потрібні права. Коштують вони приблизно як іномарка середнього класу, швидкість розвивають немаленьку, але все одно пробки минути не вийде – розміри дозволяють рухатися тільки по смузі в загальному потоці машин. Це своєрідні круїзери, на яких можна сміливо влаштовувати романтичні поїздки: відправлятися в сусідні міста, зупиняючись по дорозі в мотелях, харчуючись на автозаправках і в забігайлівках. Крутий максі-скутер коштує від 100 000 грн. за новий і від 80 000 грн. за гідний б/у.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!