Як обрати міні-трактор: корисні поради

302

Розвиток невеликих фермерських і садових господарств веде до зростання попиту на міні-трактори. Кращий міні-трактор не той, який дорожче, а той, який адекватний вартості.

Не всі розбираються в брендах сільськогосподарської техніки та їх якості. Це призвело до того, що на ринку з’явилися недобросовісні продавці, які під виглядом якісної техніки продають підробки. З року в рік трактори поліпшуються, в старих моделях замінюють двигуни, оновлюють основні вузли. Тенденції на ринку змінюються, тому рейтинг міні-тракторів змінюється щороку. Останнім часом на ринку з’явилися японські міні-трактори Львів.

Що потрібно знати, щоб не помилитися у виборі мінітрактора

Мінітрактори використовують механічні КПП, відмінності тільки в кількості швидкостей. Зазвичай це три або чотири передачі, які поєднуються з підвищеним або зниженим ходом, що примножує Кількість швидкостей в два або три рази.

Колія повинна бути кратною ширині міжрядь. Для того, щоб працювати з міжряддями шириною 60 см, відстань між передніми колесами має бути 120 см, і так далі. Виміряйте ширину грядок на своєму городі, або визначте, яка ширина вам потрібна. І тоді приступайте до підбору моделі машини за розміром колії. Кращі мінітрактори роблять з якомога ширшою регульованістю колії. На розмір колії впливає і ширина самих коліс, так як її вимірюють по осях колісних дисків. З більш широкими колесами розмір колії виходить більше.

Задній редуктор – це місце кріплення навісного обладнання на мінітрактор. Напівпрофесійний редуктор складається з однієї точки кріплення, а професійний з трьох, як і у великих тракторів. Плуги, підгортальники та інші навісні інструменти спеціально роблять одноточковими і триточковими.

Гідравлічний розподільник обов’язково повинен бути з плаваючим режимом.

Якщо трактор обладнаний розподільником з одним гідровиходом – ви можете одночасно працювати тільки з одним знаряддям (плуг, підгортальник і т.д.), а при зміні обладнання з заднього на переднє, необхідно буде перепідключати шланги.

Якщо встановлений розподільник з двома магістралями, то ви можете або використовувати два обладнання одночасно, або використовувати складне обладнання (шнековий снігоприбирач, поворотний відвал і так далі).

Гідророзподільник з трьома магістралями дозволить одночасно використовувати складне обладнання разом з іншим навісним, або експлуатувати Фронтальний щелепний навантажувач, міні-екскаватор та інше.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!