Як обрати металеві двері: корисні поради

Які металеві вхідні двері кращі – готові або на замовлення?

Безперечно, найкращі металеві двері – це двері на замовлення. Вони здатні максимально відповідати всім вимогам замовника, точно вписуватися в дверний отвір, дозволяють заздалегідь обрати конструкцію і комплектацію, а також індивідуальний захист на сталеві двері. Що стосується терміну виготовлення, то він варіюється від 5 до 20 робочих днів і залежить від складності конструкції. Схиляючись зробити вхідні залізні двері за індивідуальним проектом економити на комплектації не варто, адже чим більше економія, тим менший клас взломостойкості дверей.

Які двері кращі – вітчизняні чи імпортні?

Не секрет, що ще з давніх-давен споживач краще ставиться до імпортної продукції і вважає її найбільш якісною і престижною. Але слід також враховувати кінцеву вартість виробу, яка складається з митних зборів, транспортування та складування продукції. Порівняти можна, наприклад, тут. Є, звичайно, і дешева імпортна продукція, така як «китайські двері», будучи нібито надійним захистом за малі гроші. Будь-які імпортні вхідні двері мають строго певні розміри і у кожного виробника вони свої. Якщо запитати думку професіонала про те, які двері кращі, імпортні металеві двері або вітчизняні, то однозначна відповідь буде на користь дверей, які виробляються під індивідуальний розмір з можливістю вибору комплектуючих.

Які вхідні двері міцніші – з якого профілю?

Конструкція двері може включати в себе різноманітні види профілю, які застосовуються у виробництві залізних дверей. Які двері міцніші і з яким профілем спробуємо розібратися. Кутовий варіант є найпростішим і не утепленим. Профільний – може бути виконаний кількома способами: звичайний, посилений, з притвором. Чим більша ширина коробки, тим міцніші двері і тепліша конструкція. Гнутий короб дозволяє знизити способи злому сталевих дверей.

Яка товщина металевого листа повинна бути біля дверей і з чого робиться каркас?

Каркас дверного полотна може складатися з профілю, повноцінної прямокутної труби або куточка. Звичайно, прямокутна труба в два-три рази міцніша, ніж інші види посилення. Потім на каркас наварюють сталевий лист стандартної товщини 2-3 мм, який можна розкрити тільки болгаркою. Але за бажанням замовника товщина листа може бути збільшена до 5 мм.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал