Як обрати ліжко для спальні: кілька важливих нюансів

177

 

Ліжко в спальні – тиха гавань для втомленого тіла і стомленого розуму. Адже як відомо, щасливі годин не спостерігають, для інших – будильник о шостій ранку. І якщо ви зробите правильний вибір, то ранок для вас завжди буде добрим, як би не вередувала погода і яким би важким не обіцяв бути день.

  1. Вагома підстава

Масив дерева і метал – оптимальний вибір для каркаса ліжка vtmebel.com.ua/krovati/odnospalnye. Ці матеріали міцні і довговічні. Таке ліжко прослужить десятки років. Більш економічний варіант – деревно-стружкові плити з ламінуванням під дерево. В даному випадку ціна і якість перебувають у прямій залежності.

Що стосується форми – все залежить від ваших уподобань. У невеликій спальні більш виграшно виглядає ліжко на тонких високих ніжках – це робить каркас більш невагомим і легким. У той же час глухі опорні спинки дозволять спорудити під ліжком систему зберігання – висувні ящики відмінний спосіб заощадити простір. 2

  1. На самому дні

Рейкове дно або підстава ліжка – це гратчастий настил. Він може бути безпосередньо частиною каркаса або додаватися окремо. У будь-якому випадку його основна характеристика – кількість перемичок. Тридцять штук – мінімальне їх число для двоспального ліжка. Головна функція рейкової підстави – розподіл навантаження на матрац. Навіть найпростіше днище пристосовується до ваги тіла і підвищує пружність матраца.

Більш складні механізми можна регулювати в трьох-п’яти точках, при цьому основа приймає фізіологічні вигини. Завдяки цьому зменшується тиск на стегна і плечі, що забезпечує максимальний рівень комфорту під час сну. Ефект схожий з сеансом професійного масажу.

  1. М’яке місце

Жорсткий або м’який? Пружинний, латексний або поліуретановий? Вибір матраців величезний. Головне – визначитися з бюджетом і основними вимогами. М’який матрац – це не найкращий вибір для вашої спини. Якщо тільки цей варіант не обумовлений медичними показаннями. Найкраще вибрати середньо-жорсткий або жорсткий матрац. Поліуретан і латекс – синтетичні волокна, які відмінно підходять для наповнення матраца. При цьому вони забезпечують хорошу підтримку і комфорт під час сну. Якісні матраци з поліуретану мають ефект пам’яті, тобто «запам’ятовують» вигини вашого тіла і надають максимальну підтримку під час сну.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!