Як обрати квартиру подобово у Мінську

177

Сьогодні орендувати квартиру набагато простіше, достатньо скористатися однією з популярних пошукових систем, щоб знайти оптимальний для себе варіант. Друковані видання давно відійшли на другий план, тому що в інтернеті можна подивитися фото подобової квартири, оцінити близькість до метро,  подивитися стан, почитати її докладний опис. Але потрібно знайти надійний ресурс, роботі якого можна довіряти. На яких сайтах варто шукати квартири подобово і на що варто звернути увагу, далі розглянемо більш детально.

Різновиди сайтів з добовою орендою

Тут варто розібратися в основних видах сайтів, які пропонують квартири. Квартиру на добу можна знайти на:

  1. Загальнонаціональних порталах подобової оренди, популярність яких постійно зростає. У будь-якій країні є місцеві сайти, в яких зібрана вся необхідна інформація про нерухомість в різних регіонах і містах. Головний плюс таких ресурсів в тому, що інформації можна довіряти, тому що оголошення проходять модерацію. Крім того, тут є контактні дані власників, що дуже зручно для обговорення угоди. Тільки тут можна зібрати максимально точну інформацію і вибрати відповідну квартиру. Рекомендуємо цей сайт https://roomer.by/metro/ploshchad-pobedy
  2. Сайтах про нерухомість, де є різні оголошення про довгострокову і подобову оренду. У таких сервісах є кілька різних розділів, на яких можна задавати параметри. Добова оренда також знаходиться в окремому розділі, що істотно спрощує пошуки. Подібні портали рясніють інформацією, і перевірити її достовірність не так просто. На сайтах багато спаму і орудують шахраї, тому це не кращий варіант для пошуку житла. Оголошення на таких порталах розміщують безкоштовно, тому ніхто не ручається, що клієнт не стане жертвою обману. Якщо і користуватися подібними сервісами, то краще зупинити свій вибір на відомому ресурсі, з хорошою репутацією.
  3. Сайтах-посередниках, що спеціалізуються на оренді приміщень. Вирахувати такий сайт досить просто, якщо звернути увагу на номери телефонів під оголошеннями, видно, що вони всюди однакові. Це номери ріелтора, який веде всі ці угоди і працює на якесь агентство. Якщо покупець попросить надати йому інформацію про квартиру, швидше за все, його попросять почекати і пообіцяють передзвонити, бо агенту потрібно уточнити дані. Нічого поганого в такій співпраці немає, навпаки, багато хто свідомо звертаються в агентства, щоб знизити можливі ризики. Тільки ось послуги не безкоштовні, тому обійдеться угода трохи дорожче. Тут кожен вирішує сам, варто переплачувати чи ні.

Який саме варіант обрати – вирішувати вам!

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!