Як обрати двері?

126

Серед різноманіття міжкімнатних дверей складно зробити правильний вибір: кількість покриттів, матеріалів, варіантів оформлення вражає уяву! Ми хочемо допомогти Вам у цьому питанні і розповісти, на що варто звернути увагу при виборі міжкімнатних дверей. Основні вимоги:

  • надійність і довгий термін служби;
  • функціональність;
  • гарний зовнішній вигляд;
  • звуко- і теплоізоляція;
  • стійкість до вологості і перепадів температур.

Безумовно, в першу чергу при виборі дверей у Харкові варто звернути увагу на матеріал. Саме від нього залежать експлуатаційні характеристики, термін служби і надійність. Дерево, МДФ, ДСП, пластик і скло – п’ять матеріалів, які використовуються для виробництва дверей. Вони відрізняються не тільки за властивостями, але і за вартістю. Наприклад, двері з масиву дерева будуть коштувати набагато дорожче, ніж з МДФ. Тут вибір залежить від того, де Ви будете встановлювати двері і яку суму готові витратити. Пластик, наприклад, краще переносить умови високої вологості, ніж ДСП. Тому такі двері часто встановлюють у ванній кімнаті. Ще один прекрасний варіант, який не боїться високої вологості і перепадів температур – полотно з матовим склом.

Не знаєте, які двері купити?

З матеріалом визначилися, перший крок до того, щоб купити двері, зроблений. Перейдемо до наступного пункту – обробки, яка не менш важлива. Від її якості залежить, чи надовго двері збережуть свій первинний зовнішній вигляд. Розрізняють декілька матеріалів: шпон, екошпон, ПВХ-плівка і ламінат. Кожен з перерахованих варіантів обробки має свої переваги. Наприклад, шпон за зовнішнім виглядом і властивостями нічим не поступається дверям з масиву, а ціна на двері з такою обробкою в рази нижче. Двері, покриті плівкою ПВХ, прекрасно поводяться в умовах підвищеної вологості, мають велику палітру кольорів і відрізняються довгим терміном служби.

Перейдемо до вибору дизайну. Як же зробити правильний вибір? Три головних правила:

  1. міжкімнатні двері повинні підходити до загального стилю інтер’єру;
  2. якщо в коридорі переважає один колір, а в кімнаті – інший, обирайте двері з двосторонньою обробкою;
  3. не бійтеся сміливих рішень: двері зі склом, високі моделі і міжкімнатні перегородки виглядають чудово і прикрашають інтер’єр!

І останній пункт, про який хотілося б сказати, це конструкція. Крім звичних міжкімнатних дверей, дизайнери все частіше віддають перевагу міжкімнатним перегородкам і зсувним системам. Зсувні системи допоможуть заощадити до 90% житлового простору! Ідеальне рішення для маленьких квартир, чи не так?

Вибирайте оптимальне співвідношення якості і ціни на двері, купуючи їх в салонах HOLZ. Ми встановлюємо демократичні ціни на двері, намагаємося постійно розширювати колекції і пропонувати ще більше стильних варіантів для Вашого будинку.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!