Як навчитися малювати картини за номерами

333

 

Мрієте навчитися малювати? Чому б не почати з картини з фото за номерами. Подивіться уважно на асортимент, який ми вам пропонуємо. На нашому сайті представлені набори різних тематик.

Особливу популярність мають набори для дітей. Вони відрізняються темою зображення і низькою складністю виконання. У таких малюнках немає дрібних деталей, обмежена кількість відтінків і відблисків. Як правило, картини за номерами Бебілон для дітей включають в себе зображення невеликого розміру.

У наборах для малювання є все, що буде потрібно для створення картини. Ви зможете створити шедевр, який прикрасить будь-яке приміщення. В вашому розпорядженні буде основа, на яку завдано контур з нумерованими фрагментами. Малюнок поділений на ділянки з номерами, які відповідає кольору фарби; фото картини по цифрам. З зразком зручно звіряти свою роботу; набір фарб. Тут є всі необхідні відтінки; пензлики різного розміру.

Розфарбовувати картинку по цифрам зручніше зверху вниз і зліва направо. Так менше ймовірності змастити свіже нанесення фарби. Процес досить простий. Щоб зображення вийшло, як на картинці, потрібно нанести фарби згідно з мітками на фрагментах. Пам’ятайте, що фарби, хоч вони і знаходяться в невеликих баночках, вистачить. Всі тони пронумеровані і відшукати потрібну не складе труднощів.

Якщо сталася помилка і зафарбували не ту ділянку, здригнулася рука, і ви вийшли за лінію, випадково переплутали колір, то це можна виправити. Залиште розмальовку картини по фото до повного висихання. Тепер перекрийте помилково зафарбований фрагмент потрібним кольором.

Після закінчення роботи, оформіть картину в рамку. Якщо результат праці покрити лаком, то колір збережеться набагато довше. Покриття не дозволяє сонячним променям руйнувати фарбу. Крім того, таку картину можна протирати м’якою вологою тканиною. Лаковий шар, крім усього іншого, виконує декоративну функцію.

Існує два варіанти основи картини: цупкий папір і полотно. Професіонали радять початківцям художникам звернути увагу на папір. З ним легше працювати, він  звичніший і трохи дешевший. Набори з основою з паперу часто купують дітям.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!