Гаражні ворота: коротко про види і переваги

116

Сьогодні виробники гаражних воріт пропонують величезну кількість видів. З виробників, до речі, ми рекомендуємо Станкор. Давайте розглянемо найпоширеніші, щоб ви могли вибрати найоптимальніший варіант для себе. Особливу увагу приділіть практичності виробів, адже експлуатувати ви їх будете регулярно і далеко не ніжно: закрити, відкрити, іноді – в’їхати. Засувні ворота – один з найпоширеніших варіантів, який відрізняється практичністю і простотою в плані експлуатації. Плюс – не доведеться морочитися з подальшим обслуговуванням. Максимум, що вам треба буде зробити, – змащувати їх.

Але для того, щоб ворота служили довго, потрібно звертати увагу на кожну дрібницю при виборі. Дуже важливі деталі, щоб в подальшому нічого не нервувало, а ви могли в один рух відкрити або закрити ворота. Перевага – широкий вибір обшивки. Так що можете вибрати те, що підходить саме під той стиль, в якому оформлений ваш будинок. Розсувні ворота хороші тим, що ви можете поставити на них систему автоматичного управління. Так що вручну не треба буде взагалі нічого робити – достатньо буде тільки на кнопку натиснути.

Оптимальний варіант воріт для нестандартних прорізів – секційні ворота. Виріб являє собою панелі, з’єднані між собою. Механізм роботи простий: спочатку вертикально вгору, потім – горизонтально уздовж стелі. Якщо у вас простір перед гаражем обмежений, краще зупинитися саме на цьому виді. Вони, на відміну від інших моделей, про які ми поговоримо пізніше, економлять простір. Взимку, коли всю ніч йшов сніг, вранці ви вже не зможете відкрити ворота. Знайомо? З цими воротами у вас не буде таких проблем. Так що вони дійсно практичні. Ще один важливий момент – герметичність. Так що в гаражі буде тепло навіть при дуже низьких температурах. Так що ви будете витрачати менше часу на прогрів автомобіля. У будівлі, завдяки якісній конструкції, що не буде сиро, що позитивно позначається на стані як автомобіля, так і інших речах, які ви там зберігаєте.

Підшукуєте варіант для промислового приміщення? Підйомно-поворотні ворота відмінно підійдуть. Конструкція передбачає наявність напрямних роликів, які пересувають стулку в закрите і відкрите положення. Знову ж, така модель не буде красти ваш простір перед гаражем. Якщо ви відкриваєте ворота, вони розташовуються під стелею, так що заважати не будуть. Такі ворота надійні, їх просто так не зламати. Так що всі ваші цінні речі надійно захищені.

Відкатні ворота встановлюють також досить часто. Їх легко впізнати – вироби буквально ширяють над землею, так як нижня рейка відсутня. Ними легко керувати, конструкція не іржавіє і не старіє. Показники надійності також дуже високі. Якщо додати якісну автоматику, відкривати ворота ви можете сидячи в автомобілі. Вибір обладнання безпосередньо залежить від ваших вимог, побажань, матеріальних можливостей.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!