Електромеханічний замок: які його переваги?

302

Якщо говорити про побудову електромеханічних замків, то вже навіть назва дає уявлення про основні можливості. Такі замки успішно поєднують в собі функції механіки з електричними, а за формою вони бувають як врізними, так і накладними. Надійність замка захоплює, особливо, якщо до цього користувач нічого не знав про подібні замки.
Дверні електромеханічні замки (рос. замки электромеханические) мають можливість співіснувати з різними пристроями домофонного типу (тільки звук або звук і відео), з системами контролю за доступом в приміщення. Сучасні параметри безпеки диктують нові технічні рішення, точні і надійні, а подібний тип замків завжди грає свою роль.
Багато споживачів в сучасному світі віддають перевагу складним інженерним конструкціям, це стосується і замків. Електромеханічні замки можуть встановлюватися на легкі двері, але точно так само  чудово демонструють свої можливості і в випадках застосування на розсувних дверях або важких металевих дверних конструкціях. Такі варіанти замків дуже добре себе показують в умовах, коли двері піддаються підвищеному навантаженню, відкриваючись і закриваючись не менш сотні разів за день. Ще один безперечний плюс – даний тип замків передбачає можливість дистанційного використання. Є типи приміщень, де відкрити двері на відстані – не просто бажання, а скоріше необхідність. В особливих умовах такі пристрої дозволять налагодити безперешкодне проникнення в приміщення навіть без торкання рук до замка.
Поєднання сучасних технологій, чудовою функціональності і помірних цін – ось основа популярності електромеханічних замків. Різні технічні параметри дозволяють зробити найбільш точний вибір, керуючись і типом дверей, і вимогами до самого замка.
Плюс електромеханічного замка в тому, що його можна відкрити механічним ключем, причому можна забезпечити гідний рівень секретності. Тому не потрібен блок живлення для постійного утримання в закритому стані. Відкрити дистанційно можна імпульсом струму.
Але є і мінуси: механічна частина боїться вологи, в зимову пору ригель може примерзнути і дистанційно вже не відкритися; підвищені вимоги до конструкції двері, при підмерзанні (або при відтаванні) грунту можуть “гуляти” несучі опори і засув може заклинити або не дотягтися до відповідної частини.
 
 
Поєднання сучасних технологій і помірних цін – ось основа популярності електромеханічних замків. Понад 50 моделей електромеханічних замків постійно в наявності на нашому складі в Москві.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!