Чим керуватися при виборі пансіонату

117

 

Не у всіх людей, які мають літніх родичів, є можливість забезпечити їм постійний догляд до кінця життя. Особливо ситуація ускладнюється інвалідністю або тяжкою хворобою. Починається пошук відповідного лікувально-оздоровче приватного закладу, що підходить під досить скромний бюджет більшості громадян нашої країни. Пансіонат для людей похилого віку повинен бути не тільки прийнятним за вартістю, але і володіти рядом критеріїв, що відрізняють його від держустанови.

Спілкування з різними людьми свого віку, нові знайомства допомагають уникнути депресії і пригніченості, яка так часто мучить всіх старців.

Якщо вам здається, що це не по-людськи, віддавати рідну людину в інтернат для літніх, тоді подумайте про те, щоб частіше їх відвідувати. Рішення доручити турботу про найближчого фахівцям пансіонату буде правильним у всіх відношеннях https://rena-med.com/. Перш за все подібні заклади здатні забезпечити належне медичне спостереження, тут літні люди приємно проводять час, отримуючи задоволення від змін в їхньому житті. Пенсіонерам більше не потрібно турбуватися про побутові проблеми, вони можуть весь свій вільний час присвятити улюбленим заняттям.

Від вашого вибору буде залежати майбутній стан дідуся, бабусі, батька або матері. Потрібно дуже ретельно поставитися до вибору підходящої установи по догляду за людьми похилого віку.

При пошуку враховуйте основні критерії:

Місцезнаходження пансіонату. Задайте собі питання: чи зручно вам буде до нього добиратися, щоб часто відвідувати родича?

Доглянутість території і самої будівлі. Вивчіть інформацію про екологічний стан місцевості, зверніть увагу на пейзаж, на стан будівлі всередині і зовні.

Кваліфікація співробітників центру. Персонал будинку престарілих має мати спеціальну медичну освіту, бути ввічливим і чемним.

Наявність розважальних заходів. Дізнайтеся, чи є в пансіонаті щоденні заходи, регулярні виїзди в музеї, на природу і т.д.?

Регулярне і якісне харчування. Як часто і якої якості харчування пропонує центр?

Оптимальний варіант – розміщення за містом або в передмісті, але не надто далеко від транспортної розв’язки. Хворих і здорових літніх людей повинні оточувати чисте повітря і мальовнича природа.

По всій території пансіонату повинні бути акуратні доріжки для піших прогулянок, затишні лавки та альтанки. У будівлі обов’язкова наявність ліфта, зручних для підйому сходів з поручнями, які не ковзне покриття для підлоги. Вітається євроремонт, наявність сучасної техніки, бездротового інтернету Wi-Fi.

Обов’язково попросіть керівника компанії надати документи, що підтверджують кваліфікацію співробітників центру. Персонал повинен бути різноманітним: починаючи з лікарів вузької спеціалізації, дієтологів і закінчуючи відповідальними няньками, соціальними працівниками.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!