Чи шкідлива пластикова упаковка для навколишнього середовища

Усі знають, що пластик шкідливий для навколишнього середовища. Проте не всі знають, чим екологічна пластикова упаковка відрізняється від непереробленої та непридатної для переробки. У нашій статті ми розкажемо, які переваги та недоліки пластикової упаковки, щоб проінформувати вас на цю актуальну тему сьогодення.

Переваги пластикової упаковки

Є позитивні сторони використання пластику http://leko-print.com.ua в пакуванні. Деякими з цих переваг є: запобігання втрати товару. Утримує товар у купі та запобігає проливанню; захист від пошкоджень. Допомагає захистити делікатні продукти під час транспортування; запобігання забрудненню. Допомагає захистити продукти від пошкодження або забруднення, джерелами яких є газ, волога, світло, комахи, мікроорганізми тощо; довший термін зберігання. Допомагає довше зберігати продукти; пластик також має позитивні сторони.

Деякі переваги пластику (для пакування та загалом) включають: стійкість. На відміну від скла, пластик не розбивається при падінні; гігієнічність. Пластик допомагає зупинити руйнування продукту шляхом герметизації, а це особливо корисно для таких медичних виробів, як стерильні шприци; безпека. Пластикові упаковки можуть мати захисні механізми, такі як замки; мала вага та довговічність. Оскільки він легший та тонший за певні альтернативні матеріали, пластик може займати менше місця у вантажівках/літаках, що може допомогти знизити рівень забруднення атмосфери. Вторинна переробка (певні типи пластику). Типи пластику, що переробляються, можуть бути використані для виготовлення нових виробів.

Недоліки пластикової упаковки

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Використання пластику також має негативні наслідки. Отож наскільки шкідлива пластикова упаковка? Якщо упаковка виготовлена з пластику, яку не легко переробити, то рано чи пізно вона потрапить на сміттєзвалище або ж її спалять. Більшість різновидів пластику виготовляються з поліетилену або поліпропілену. Такі типи пластику переробляються в багатьох країнах Європи, але в Україні лише запроваджують процес сортування сміття та його переробки. Важливо вдосконалювати схеми збору пластику та заохочувати споживачів переробляти використану упаковку.