Чому корисний робот-пилосос: головні плюси

107

 

Робот-пилосос – гаджет з штучним інтелектом. Девайс привертає більшу кількість споживачів ідеєю економії часу на проведенні ретельного прибирання різних видів підлогових покриттів: паркетної дошки, ламінату https://laminat-parket.com.ua/laminat, кахлю, лінолеуму і ковроліну. Деякі моделі оснащені можливістю вологого прибирання, ультрафіолетової чистки і подолання міжкімнатних перешкод до 2 см у висоту. Що ще в них хорошого, допоможе дізнатися ця стаття.

Відмінний помічник для будинку з дітьми, тваринами

Кращою ідеї, ніж подарувати родині з малюком «розумного» помічника для очищення приміщення, годі й чекати https://alfabox.com.ua/robot-vacuum-cleaners/ibot-vac-plus. У будинку з дитиною проводити прибирання потрібно щодня, адже пил небезпечний для дихальних шляхів дитини. Але як знайти час молодій мамі ще й на миття підлоги? Незамінним союзником для підтримки чистоти стане робот-пилосос. Перебуваючи в русі кожен день, він збирає до 95% більше пилу з підлоги в порівнянні з іншими засобами. Ще однією незаперечною перевагою високотехнологічного пристрою є його бездротова система. Не потрібно переживати про довжину шнура, шукати розетку поблизу, як у випадку зі звичайним пилососом. Пристрій з вбудованим акумулятором повністю автономний і по завершенню роботи самостійно повернеться на док-станцію для підзарядки.

Крім того, незамінний гаджет і для власників пухнастих вихованців, які звикли до вовни у всіх куточках будинку і хочуть швидко та зручно від неї позбавлятися. Щіточки приладу збирають сміття уздовж плінтусів і чистять кути приміщення, ефективно позбавляючи від слідів перебування тварини.

Деякі переваги робота-пилососа для сімей з дітьми і тваринами:

низький рівень шуму (наприклад, в моделі Hoover RBC050 / 1 011 він становить 60 Дб). Такий пристрій працює значно тихіше, ніж звичні пилососи;

щіточки приладу не потрібно очищати від шерсті і волосся (наприклад, тут VR20M7070WD / EV);

можна виставити зручний для господарів час прибирання (коли домочадці відправляються на прогулянку).

Ще один цікавий плюс – швидке звикання тварин до рухомого пристрою. Низький рівень шуму не лякає звірів, вони досить скоро починають сприймати машину як належне.

Невеликий, акуратний помічник поміститься навіть в маленькій квартирі. Пристрій не займає багато вільного простору. А форма диска і малі габарити дозволяють безперешкодно прибирати у важкодоступних місцях.

 

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!