Чоловічі аксесуари – як обирати і з чим носити

326

Зі смаком підібрані аксесуари для чоловіків допоможуть справити позитивне враження на роботодавця, продемонструвати свій статус успішної ділової людини, доповнити образ на романтичному побаченні. Запонки, затискачі для краватки, строгі і лаконічні кулони, браслети, підвіски – ці та подібні вироби можна купити самому або отримати в подарунок. Але чим керуватися при їх виборі?

Сюрпризи для улюблених – правила підбору

Може здатися, що знайти ювелірні прикраси для чоловіків досить легко і просто. Але зараз дизайнери розробили досить великий асортимент виробів різних цінових категорій. Часом важко зорієнтуватися в цьому різноманітті! Отже, ось основні вимоги до подарунка:

  • він повинен вписуватися в загальний стиль одягу. Марно дарувати запонки або зажим для краватки молодій людині, що вважає за краще зручний і практичний кежуал. А ось неординарний браслет або ланцюжок виявляться в пору;
  • вироби повинні поєднуватися один з одним. Правила етикету вимагають, щоб тон, матеріал, вид окремих предметів збігався один з одним або хоча б не контрастував;
  • прикрас не повинно бути занадто багато. Одягати одночасно можна тільки чотири вироби. Втім, ви можете внести в свій імідж різноманітність, варіюючи надягають аксесуари;
  • гармонійний дизайн. Штучка може мало коштувати, але вона обов’язково повинна бути якісною, акуратно і ретельно виготовлено.

Що одягнути – рекомендації та поради

Тепер, коли ви знаєте, як вибирати прикраси, необхідно розглянути їх види. Сучасна мода пропонує наступні прикраси для чоловіків:

  • запонки для сорочок і затискачі для краваток. Класичні деталі чоловічого вбрання, що вперше з’явилися ще в XV столітті. Вони незамінні для тих, хто носить костюми, адже такий невеликий, але важливий елемент дозволяє відразу ж підвищити власний статус. Вибираючи затискач, прослідкуйте, щоб він був пропорційний (його ширина не повинна перевищувати ширину краватки). А запонки надягають тільки зі спеціальними сорочками, манжети яких трохи довші рукавів піджака. Крім того, краще купувати твори з однаковим дизайном (наприклад, і один, і інший предмет повинні бути виготовлені зі срібла і прикрашені бурштиновою вставкою або гравіруванням).
  • нашийний ланцюжок. Багато носять їх постійно, закріпивши на ньому православний хрест, іменний жетон або іншу підвіску. Зараз можна знайти моделі різного плетіння з родію, платини, срібла або золота.
  • браслети. Зараз кутюр’є пропонують і такі срібні прикраси чоловікам. Аксесуари виготовляють з дорогоцінних металів, декоруючи вставками з каменів, шкіряних або каучукових джгутів. Їх можна надягати на одну руку з годинником або на зап’ясті.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!