5 порад, як обрати хороший фітнес-клуб

405

 

Коли сили і мотивація прокачати своє тіло знайдено, а бюджет на абонемент виділений, залишається зробити найвідповідальніший крок – вибрати фітнес-клуб спа петропавловская борщаговка. Але навіть найсильніший запал може зійти нанівець, якщо ви помітили недоліки в обслуговуванні, недостатню чистоту роздягалень і погане технічне оснащення джим-зони. Ольга Кисельова, президент Асоціації операторів фітнес-індустрії і керівник мережі World Gym в Росії, ділиться самими корисними порадами, які допоможуть не помилитися у виборі фітнес-клубу мрії.

1. Вибирайте зручне місце розташування
Потрібен фітнес-клуб, в який ви точно будете ходити. Якщо вам зручніше займатися в будні, то вибирайте зал поруч з роботою, а якщо у вихідні – з будинком. Тільки уявіть, що доведеться витрачати час їзди на дорогу, якщо ви вибрали зал із незручною локацією. Навряд чи при такому розкладі вам захочеться займатися три рази в тиждень (читайте також: «Експрес-фітнес для тих, хто вічно зайнятий»).

2. Сходіть на пробне заняття в «піковий» час
Дуже важливо перед покупкою абонемента зайти в фітнес-клуб і оцінити, наскільки він відповідає вашому смаку. Інтер’єр, запахи, обслуговування – це і багато іншого має вам сподобатися. Але ще важливіше відвідати клуб в «годину пік»: в будні дні до 9 ранку або після 6 вечора і у вихідні. Оцініть, наскільки зайняті всі тренувальні зони, чи є чергу на ресепшн за ключами від шафок і чи легко дихається в залі. Іноді і в фітнес-клубах з дуже дорогими абонементами не вистачає місця для всіх відвідувачів. Врахуйте, що в залах, переповнених людьми, тренування не будуть приносити задоволення.

3. Оцініть душові та роздягальні
Висока ціна за абонемент не завжди свідчить про високу якість послуг фітнес-клубу. Тому якою б зал ви не вибрали, обов’язково перевірте роздягальні і душові в «піковий» час. Навіть при великій кількості людей вам повинно бути зручно проходити між лавками з речами, а в душових не повинно бути черги. Про чистоту говорити не доводиться – вона повинна бути ідеальною. Це питання особистої гігієни і вашого комфорту, тому до цих пунктів слід поставитися з особливою ретельністю.

4. Оцініть заповненість залів групових програм
Не думаємо, що вам захочеться штовхатися на румби або йогу в тісному приміщенні. Так що перед покупкою абонемента перевірте, комфортна чи обстановка в залах з груповими заняттями. Критично дивіться на все, починаючи з розміру приміщень і закінчуючи кондиціонуванням повітря. Також оціните кількість кардіо-обладнання: бігових доріжок, степперов і еліпсів. Перед тренуваннями вам знадобиться розминка, а якщо тренажерів мало, то чи готові ви кожен раз стояти в черзі по 20 хвилин? (Читайте також: «Заняття в тренажерному залі: методи силових тренувань і програма для початківців»)

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!