Як правильно обрати душову кабіну для ванної кімнати

896

 

Душові кабіни вже майже протягом 20 років складають здорову конкуренцію звичним ваннам. Звичайно, в душовій кабіні відсутня можливість приймати водні процедури в лежачому стані. Однак, компактність, економія простору, можливість на швидку руку прийняти душ, і цілий ряд додаткових функцій – всі ці позитивні якості говорять на користь душових кабін. Як правильно обрати душову кабіну? Наводимо кілька порад від професіоналів. А придбати їх за гарними цінами можна ось тут.

Порада 1

Якщо метою поставлено звичайне прийняття душу, а ніжитися під струменями тропічного душу або в кисневих бульбашках джакузі вам немає часу, то оптимальним вибором для вас буде проста недорога класична модель душової кабіни. Немає сенсу купувати дорогу сантехніку з великим набором функцій, якщо ви цими функціями не будете користуватися.

Порада 2

Якщо ви прихильник здорового способу життя і любитель різних оздоровчих водних процедур, то найкращим вибором для вас буде комбінований тип, що поєднує в собі всі функції та ванни і душової кабіни.

Порада 3

Якщо ваша ванна кімната не вражає своїми розмірами, то найбільш оптимальним буде купити кутову душову кабіну з формою піддона чверть кола, і розмірами сторін від 80×80 до 100×100 см. При цьому найкраще щоб в моделі були дверцята розсувного типу.

Порада 4

Якщо площа вашої ванної кімнати перевищує 8 кв. м, то, можна сказати, у вас практично безмежні можливості у виборі нестандартної душової кабіни. У таке приміщення можна встановити практично будь-яку душову кабіну комбінованого або закритого типу.

Порада 5

Якщо в сім’ї є діти дошкільного віку, то при виборі душової кабінки оптимальним буде придбати модель з глибоким піддоном. В цьому випадку ви позбавите себе від покупки дитячої ванночки, а її функцію зможе замінити глибокий піддон.

Порада 6

Якщо ваша квартира знаходиться на 8-9 поверсі або ще вище, або ж, у вас дуже слабкий тиск у водопровідних трубах, то при покупці душової кабіни, обов’язково необхідно звернути увагу на зазначені в технічній документації вимоги до мінімального тиску води. Мінімальний тиск, при якому можливе повне функціонування сантехніки становить 1,5 бар.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!