Проза Ву Туан Хоанг (В’єтнам)
Ву Туан Хоанг ,

Ще трохи – і сварка дійшла б до такого рівня, що в хід пішли б кулаки, якби не дядько Кхой, який піднявся і розняв двох чоловіків, що випили зайве.
Проза Іван Яцканин
Іван ЯЦКАНИН,

Похолодало. Похолодало настільки, що такого ніхто не сподівався. У таку пору ще випав сніг, хоча на луках трава дерлася вгору. Випав сніг, появились не приморозки, але морози, здавалося, що усьому кінець, до того ще й до берегів Канади причалився якийсь…

Проза 13
Олесь ВОЛЯ,

Вийшов «Дзвін» (за квітень). Тобто з запізненням на три місяці, але все одно журнал лишається улюбленим – його, мов свята, чекав. Отже, відкладаю весь інший сторонній клопіт і мерщій читаю Петрика Сороку «З далин і надовкруж».
Проза Василь МОШУРЕНКО
Василь МОШУРЕНКО,

Скоро сьома ранку… Повільно та уважно, з опущеною донизу головою, – Володя іде… «на роботу». Біля «розливайки» – вже гамірно: перший наплив відвідувачів жвавенько обмінюється враженнями після пропущених крізь… горло-розум-душу ста… ста п’ятдесяти… чи й двохсот грамів. Кожному – своє!
Проза Mihaylo-Sidorzhevskiy-golova-NSPU-620x400
Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ,

З циклу «Світ за порогом» Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙ 29. …події того часу сьогодні згадуються як такий собі строкатий еклектичний вуличний карнавал з неодмінними жалюгідними паяцами у смішних червоно-жовтих ковпаках і з розмальованими в яскраві барви обвислими щоками; а може, вони…

Проза мястківський
Михайло СІРЕНКО,

(Сторінки пам’яті) Михайло СІРЕНКО, лауреат премій В. Сосюри, А. Малишка, М. Чабанівського Майже у кожного із письменників є свій натхненник, свій добрий геній, найчастіше теж письменник Костянтин Паустовський У мене таким був і лишається досі Андрій Пилипович…

Проза Едуард Мілітонян
Едуард МІЛІТОНЯН (Вірменія),

Мано, Манік з роками все більше скидалася на дитя. ЇЇ зеленаві, широко розплющені очі світилися радістю від усього, що вони споглядали – чи то предмет який був, а чи людина. Її каштанове волосся, то скуйовджене недбало , а то старанно завите, обрамляло її личко, яке аж сяяло своєю білизною і дитячістю.
Проза Леонід і Сергій Кисельови
Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ,

Нова книга Михайла Слабошпицького «З пам’яті дзеркала» завершує своєрідний цикл мемуарної прози, де вже оприлюднено «Протирання дзеркала» і «Тіні в дзеркалі», що мають широкий розголос. Книга, як і дві попередні, з’явиться у видавництві «Ярославів Вал» улітку. Пропонуємо увазі читачів цей мемуарний фрагмент.
1 2 3 34