Зеленський призначив свою дружину до ради “Мистецького арсеналу”, яку раніше очолювала Марина Порошенко

Президент Володимир Зеленський призначив до складу ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” першу леді Олену Зеленську, яка ініціювала створення україномовних аудіогідів у найбільших музеях світу.

Про це йдеться в указі №3 від 13 січня, передає ukranews.com

Зеленський визнав таким, що втратив силу указ колишнього Президента Петра Порошенка про склад ради.

Раніше її співголовами були дружина екс-Президента Марина Порошенко та його радник, колишній голова Адміністрації Борис Ложкін.

Зеленський затвердив повністю новий склад ради.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Головою ради призначений міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський, секретарем – генеральний директор “Мистецького арсеналу” Олеся Островська-Люта.

Крім них у складі ради затверджено 14 осіб, серед яких Олена Зеленська, віце-прем’єр-міністр з питань европейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, керівник Державного управління справами Сергій Борзов, радник Зеленського, депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу” Гео Лерос.

Серед інших до складу ради також увійшли заступник генерального директора Національного художнього музею Ольга Балашова, гендиректор Національного музею мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків Катерина Чуєва, директор комунальної установи “Одеський художній музей” Олександр Ройтбурд, журналіст Вадим Карп’як, філософ Вахтанг Кебуладзе та інші.