Зашквар від Азарова: українцям більше підходить російська вакцина, бо в нас «однаковий менталітет»

Телеканали, що входять до групи Віктора Медведчука, агресивно просувають російську вакцину від коронавірусу Sputnik-V, яка досі не пройшла клінічних випробувань. Зокрема колишній прем’єр-міністр часів Януковича Микола Азаров, який зараз переховується в Росії, в ефірі телеканалу NewsOne заявив, що українцям «більше підходить російська вакцина, бо в нас однаковий менталітет». Як повідомляє ms.detector.media. Про це йдеться в моніторингу інформаційних телеканалів за 7—13 грудня 2020 року.

Раніше медіа, що формально належать народному депутату від «Опозиційної платформи — За життя» Тарасові Козаку, а реально перебувають під контролем Віктора Медведчука, розкрутили фейкову історію про виробництво російської вакцини у Харкові. Зусилля телеканалів Медведчука спрямовані на формування у глядачів думки, що Україна відмовляється від закупівлі вакцини Sputnik-V через конфлікт із Росією (насправді ця вакцина не пройшла клінічних випробувань).

Народний депутат України Ренат Кузьмін заявив, що звертатиметься до прокуратури через небажання влади купувати російську вакцину, та назвав це «геноцидом».

Політичний коментатор Вадим Карасьов ствердив, що влада не хоче використовувати російську вакцину, аби українці не пробачили Росії захоплення Криму та частини Донеччини й Луганщини: «Так Россия нас же спасла. Черт с ним уже там с Донбассом, с Крымом».

Канали Медведчука просувають російську вакцину в різні способи. Ведучі ZIK розповіли, що західні вакцини викликають алергічні реакції, а російська — ні. NewsOne показував зустріч Віктора Медведчука з вакцинованими російськими чиновниками, наголошуючи на тому, як зручно їм без масок. Ведучі й гості каналів Медведчука не раз повторювали, що Україна може не лише врятуватись від коронавірусної епідемії, а й заробити на виробництві російської вакцини.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

 

Від редакції. До відома тов. Азарова. В українців з росіянами менталітет апріорі різний, бо в росіян, за зізнанням їхнього колишнього міністра культури Мединського, є одна зайва, сорок сьома хромосома. https://www.youtube.com/watch?v=PrLSYyLaMKA&ab_channel=may

Хоча, можливо, Пахло-Азаров мав на увазі себе? Так у цьому ніхто й не сумнівався.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.