Виходять друком мемуари екс-президента США, за які було заплачено найбільший аванс в світі

581

Мемуари Барака Обами “Земля обітована” (The Promised Land) надійдуть в продаж 17 листопада. Як повідомляє ukrrudprom.com з посиланням  на CNN, в книзі обсягом 768 сторінок екс-президент США розповідає про своє дитинство і політичну кар’єру аж до своєї передвиборної кампанії 2008 року і першого президентського терміну. Значна частина книги присвячена просуванню реформи охорони здоров’я Obamacare в 2010 році і операції зі знищення терориста Усами бен Ладена в травні 2011 року.

Тираж оригінального видання становить 3 млн примірників, книга вже перекладається на 25 мов (російська в їх число не входить). Крім паперової та електронної версії, буде доступна аудіокнига у виконанні автора.

Обама займав пост президента США протягом двох термінів, з 20 січня 2009 року по 20 січня 2017 року. Незабаром після виходу у відставку він і його дружина Мішель підписав контракт з видавництвом Penguin Random House, яке виплатила їм аванс за дві книги в розмірі $ 65 млн – рекордна сума за президентські мемуари.

Книга Мішель Обами Becoming була видана в 2018 р, переведена на десятки мов, її сумарний тираж перевищив 11 млн примірників. За підрахунками Forbes, всього дружина 44-го президента США заробила на своїх мемуарах $ 36 млн і за підсумками 2019 року увійшла в першу трійку найдорожчих авторів світу. На першому місці перебувала Джоан Роулінг з $ 92 млн до оподаткування, на другому – Джеймс Паттерсон з $ 70 млн, який разом з екс-президентом США Біллом Клінтоном в червні 2018 роки випустив політичний трилер “Президент відсутній” (The President is Misssing).

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!