Вийшла книжка за результатами Міжнародного конкурсу «WorkStory»

За результатами Міжнародного літературного конкурсу есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури» вийшла однойменна книжка з творами дипломантів і переможців конкурсу. 9 липня о 18:30 у Будинку письменників НСПУ відбудеться перша презентація цього видання.

Упорядником збірки новел та есе є керівник «Кабінету молодого автора Національної спілки письменників України» Юлія Бережко-Камінська, ілюстратором обкладинки — дипломантка конкурсу, володар спецвідзнаки художниця Олена Завітайло. Друк видання став можливим за підтримки співорганізатора конкурсу «WorkStory» — компанії «Jobian» та НСПУ. Усі автори, чиї твори опубліковані у книжці і хто завітає на презентацію, розкажуть про свою історію роботи та отримають примірники від голови журі конкурсу, відомого письменника Любка Дереша.

Нагадаємо, Міжнародний літературний конкурс есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури» об’єднав авторів із 16 країн світу. На розгляд членів журі надійшло понад 200 творчих робіт. Найкращі з них отримали премії та можливість опублікуватися в Україні та США, увійшли до цієї колективної збірки. Організаторами конкурсу виступили «Кабінет молодого автора НСПУ», редакції видань «Ukrainian people» (Чикаго, США), «Українська літературна газета», компанія «Jobian» та креативна аґенція «Баляндраси».

Автори з десятків міст, містечок і селищ України, а також із міст близького і далекого зарубіжжя, серед яких — Естеван (Канада), Берлін, Дрезден (Німеччина), Нью-Йорк, Чикаго (США), Дубай (ОАЕ), Нетанія (Ізраїль), Копенгаген (Данія), Софія (Болгарія), Португалія; Краків, Вроцлав (Польща), Прага (Чехія), Анталія (Туреччина), Мілан, Палермо (Італія), Вільнюс (Литва), Мурсія (Іспанія), Тбілісі (Грузія) розповіли про свій професійний досвід, про те, що болить, тривожить, радує і надихає звичайних трударів і відомих професіоналів в Україні та за кордоном, із якими проблемами сьогодні стикаються трудові мігранти в різних куточках світу. Свої історії розповідають священники, поліціянти, педагоги й діячі культури, лікарі, гіди, журналісти, офіціанти, кондитери, редактори, рекрутери, ріелтори, різноробочі…

Презентації книжки «WorkStory: робота у фокусі літератури» заплановані у кількох обласних центрах України.

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Кабінет молодого автора НСПУ