Видали унікальний довідник боротьби під час війни

Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» випустила довідник «Громадянське суспільство України під час війни: історії боротьби та нескореності». Про це пишуть ТН.

У посібник увійшли історії громадських організацій, молодіжних рад, волонтерів, громадських активістів та журналістів, які були зібрані завдяки проведенню конкурсу «Золотий фліпчарт». Цей конкурс акцентував увагу на відзначенні найкращих ініціатив та проєктів саме громадського сектору, які були реалізовані у 2022 році.

У довіднику зібрані 80 історій активістів та організацій, які працюють у різних напрямках, але мають одну ціль – допомогти військом, ЗСУ, ВПО, постраждалим від війни та загалом Україні наблизити перемогу.

Збірка була вперше презентована переможцям конкурсу «Золотий фліпічарт», інформація про яких розміщена на його сторінках.

Ознайомитися з електронним варіантом довідника можна тут – https://cutt.ly/B7jjgqE

Реклама

Ви досі не підписані на телеграм-канал Літгазети? Натисніть, щоб підписатися! Посилання на канал

Більше інформацію про довідник тут – https://cutt.ly/N7jk9g7

Довідник «Громадянське суспільство України під час війни: історії боротьби та нескореності» розробила та видала команда ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Taiwan Foundation for Democracy.