Вулицями нічного міста. Британський дует Royal Blood зняв кліп у Києві

590

Британський гурт Royal Blood представив пісню Limbo, динамічне відео для якого було знято в столиці України. Про це повідомляє nv.ua.

Дует Royal Blood, що в 2019 році виступив у Києві на Артзаводі Платформа, і мав приїхати з концертом на фестиваль UPark 2020, все-таки «відвідав» Київ, щоправда, можливо, не зовсім так, як би того хотіли їх численні українські шанувальники.

Відео для їх третього синглу Limbo було знято на вулицях нічного Києва. Допомогла їм у цьому українська команда студії 2332 Films.

Ліричні герої кліпу – група захоплених байкерів, які протягом всього відео не знімають шоломи: вони розсікають на байках нічними вулицями Києва, показують трюки, а також відпочивають в інтер’єрах, в яких читаються нотки ностальгії за 1990-ми. Пісня Limbo увійде до нового альбома Typhoons, що очікується 30 квітня.

Нагадаємо, світові зірки все частіше обирають українські локації і допомогу українських студій для зйомок своїх кліпів. Так, кліп Дуа Липа на пісню We’re Good був частково знятий в Києві.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!