Влада переслідує проукраїнський канал і сприяє проросійським – «ЄС»

Попередження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення телеканалу «Прямий» – ще один елемент неприхованого тиску Зеленського на одне з кількох телемедіа, редакційну політику яких не контролює Офіс Президента.

Як повідомляється на сайті партії “Європейська Солідарність”, попередження є першим кроком  на шляху до позбавлення ліцензії та закриття каналу.

“Скоро вже два роки, як «Прямий» працює в режимі тиску і переслідувань з боку владної клоунократії. Але навіть за таких умов журналістський колектив «Прямого» вивів його в лідери інформаційного телеринку країни. «Прямий» має чітку проукраїнську, проєвропейську патріотичну позицію, але душити влада намагається саме його”, – йдеться у заяві політсили.

Зазначається, що в той же час трійка прокремлівських телеканалів імені Медведчука працює в режимі найбільшого сприяння з боку Офісу Президента. Про це публічно свідчать і нещодавні заяви одного із радників керівника Офісу Президента, що для ОПУ проросійські канали не є ворогами. Офіс навіть «вітає їхню професійну діяльність». Про те, що «між Банковою та підконтрольними каналами Медведчука налагоджена комунікація», заявила днями навіть депутатка з фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько.

“”Європейська Солідарність” висловлює підтримку професійному і патріотичному колективу каналу «Прямий» та вимагає від влади припинити переслідування каналу, припинити зачистку інформаційного поля на користь промосковських каналів. Натомість – зосередитись на протидії російській інформаційній агресії, яка здійснюється в рамках гібридної війни Росії проти України”, – підкреслюють в “ЄС”.

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Нагадаємо, сьогодні, 14 січня, під будівлею Нацради з питань телебачення і радіомовлення пройшла акція на підтримку телеканалу “Прямий”, який регулярно висвітлює іншу точку зору на події у країні, що відрізняється від провладної.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.