Відбудеться науково-популярна лекція про світ драматургії Лесі Українки

301

Науково-популярна лекція «Світ драматургії Лесі Українки: національний простір» відбудеться 9 лютого в рамках циклу лекцій, присвячених святкуванню 150-річчя з дня народження Лесі Українки. Про це повідомляє chytomo.com.

Із двадцяти віршованих драм Лесі Українки тільки дві написано на українському тематичному матеріалі. Перша — це історична драма «Бояриня», яка оповідає про період так званої доби Руїни (за гетьманування П. Дорошенка). Друга — драма-феєрія «Лісова пісня», базована на українському фольклорі та міфології. Обидва ці тексти під час лекції слухачі розглянуть на визначальних для них рівнях: ідейно-тематичному, сюжетному, персонажному.

Особливу увагу організатори планують звернути на героїв обох творів. Адже через них і в них авторка показує особливості національного характеру, національної долі.

Лектор: Романов Сергій Миколайович, завідувач кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктор філологічних наук, доцент.

Потрібна реєстрація. Деталі за посиланням.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!