В Україні оголосили три конкурси на премії в галузі культури та мистецтв

304

Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило три конкурси на здобуття премій у галузі культури та мистецтв.

Як передає ukrinform.ua, про це міністерство повідомляє у Телеграмі.

МКІП спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти проводить конкурси на здобуття премії: імені Михайла Дерегуса за визначні графічні твори, імені Катерини Білокур за найкращий твір народного мистецтва, імені Шолом-Алейхема за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно-культурні надбання українського та єврейського народів та сприяють поширенню позитивного іміджу України у світі.

Документи для здобуття премії слід направляти на адресу Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001).

Переможці отримають грошову винагороду у 20 тис. грн.

Документи слід подати до 1 листопада 2021 року.

Як повідомляв Укрінформ, 5 жовтня МКІП оголосило конкурс на виробництво та розповсюдження патріотичних серіалів за державної фінансової підтримки.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!