В бою загинув відомий видавець та журналіст Володимир Чеповий

220

На фронті в бою з рашистськими окупантами загинув видавець і журналіст Володимир Чеповий. Про це насвоїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Національної спілки журнілстів України Сергій Томіленко.

«Генеральний директор видавництва “Блінц-інфо” та шеф-редактор журналу “Бізнес” Володимир Чеповий, який захищав Україну від окупантів, загинув на фронті. Про це повідомила речниця заступника голови Київської міської державної адміністрації Людмила Шикота.

– Як багато їх стало. Цих новин про смерть. Сьогодні підтвердили, що у бою загинув генеральний директор видавництва “БЛІЦ-ІНФОРМ”, шеф-редактор журналу “Бізнес”, автор проекту “Бізнес 100”. Енергійний, веселий, активний Володимир Чеповий. Такий ініціативний, відкритий, такий живий завжди… – написала Шикота.

Про загибель Володимира Чепового повідомляє і політолог, керівник Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик:

– Володимир Чеповий пішов на фронт добровольцем ТРО і загинув у перші тижні червня. Тіло лише вчора ідентифікували.

Володимир Чеповий уже 34-тий медійник, який загинув з часу повномасштабного російського вторгнення у 2022 році.

Національна спілка журналістів України висловлює щирі співчуття колегам, рідним та близьким Захисника. Вічна пам’ять та шана Герою!»

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!