Уряд збільшив розмір винагород культурних премій

158

 
З метою заохочення журналістів, авторів, художників, перекладачів художніх та публіцистичних творів, колективів театру та кіно до створення нових оригінальних творів, уряд збільшив розмір державних премій.
Про це пише Читомо.
Зокрема, збільшено до 20 тис. грн премію імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. До такої ж суми зросла премія імені Максима Рильського.
Крім цього, премію імені В’ячеслава Чорновола за найкращу публіцистичну роботу в галузі журналістики збільшено з 5 тис. до 20 тис. грн, премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності – з 2 тис. до 10 тис. грн.
Зазначається, що проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» підготував Держкомтелерадіо, який здійснює організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності комітетів з присудження цих премій.
У відомстві пояснили, що виплата премій, як і раніше, забезпечуватиметься за рахунок асигнувань, передбачених Держкомтелерадіо за бюджетною програмою 1701130 «Державні стипендії видатним діячам інформаційної галузі, дітям журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків та премії в інформаційній галузі».

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!