Українські письменники у рамках проєкту «Територія книги» виступлять на Луганщині напередодні Дня Незалежності

779

23 серпня, напередодні 30 річниці Незалежності України, в Сєверодонецьку на Луганщині відбудеться справжнє свято пісні і слова під назвою «Ти у мене єдина». Про це повідомляє bukvoid.com.ua.

Автор ідеї, організаторка проведення цього масштабного заходу за підтримки УКФ та Луганської ОДА – співачка, громадська діячка Анжеліка Рудницька.

Свою творчість  в рамках проєкту «Територія книги» цього дня презентують жителям та гостям міста письменники Дмитро ЛазуткінОлександр ДерманськийАртем Полежака, Тетяна Череп-Пероганич.

З виставою для дітей до Сєвєродонецька завітає Хмельницький театр ляльок. Свої вироби демонструватимуть українські майстри. Планується встановлення національного рекорду з наймасовішого виконання пісні «Червона рута», у якому візьмуть участь близько чотирьох тисяч осіб.

Також відбудеться велике вечірнє мегашоу за участі виконавців Анжеліки Рудницької, Поля Манондіза, гуртів «Шпилясті кобзарі», «ОТ VINTA», «GGГуляйГород», ЯРМАК, СКАЙ.

Всі перераховані заходи пройдуть на площі Перемоги. Вхід вільний. Телеверсію події можна буде побачити як на YouTubeканалі«Територія А», так і на українських каналах.

 

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?