У США книжку «Війна, що змінила Рондо» внесли до сотні найкращих ілюстрованих видань року

231

Найвпливовіший американський журнал про книжки Kirkus Reviews вніс книжку Романи Романишин й Андрія Лесіва у список найкращих книжок року. Як повідомляє chytomo.com, перелік оприлюднили на сайті видання kirkusreviews.com.

Книжку «Війна, що змінила Рондо» творчої майстерні «Аґрафка» журнал вніс до сотні ілюстрованих англомовних книжок, що вийшли у США цього року. Більшість видань у ньому − для дітей.

Kirkus Reviews − американський книжковий журнал, заснований у 1933 році Вірджинією Кіркус (1893–1980). Він виходить щомісяця першого та 15 числа. Протягом року у ньому рецензують близько 10 тисяч книжок. У 2014 році журнал заснував щорічну премію авторам художньої, молодіжної літератури та нонфікшну.

Українською «Війна, що змінила Рондо» вийшла у Видавництві старого Лева 2015 року. Книжка отримала низку відзнак, серед яких Bologna Ragazzi Award та потрапила до щорічного каталогу дитячої та юнацької літератури «Білі круки-2015». Її переклали кількома мовами, зокрема італійською, французькою, словацькою, вірменською. Вихід американського друкованого видання у перекладі Оксани Лущевської під назвою «How War Cganged Rondo» запланували на 14 грудня у дитячому видавництві Enchanted Lion Books.

Додамо, літом у Kirkus Reviews вийшла рецензія на «Війнy, що змінила Рондо». A весною цього року журнал написав рецензію на ще одне видання майстерні «Аґрафка» «Я так бачу» («Sight glimmer, glow, spark, flash!»).

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!