У Південній Кореї відкрилася виставка української дитячої ілюстрації

739

У столиці Південної Кореї відкрилася виставка української дитячої ілюстрації. Роботи українських художників можна побачити в Національній бібліотеці для дітей та юнацтва (м. Сеул) до 29 січня 2021 року. Про це повідомляє barabooka.com.ua з посиланням на «Pictoric».

В експозиції представлено роботи Анни ІваненкоАнни Сарвіри, Анастасії Стефурак, Грасі ОлійкоЄвгенії Гайдамаки, Жені Полосіної, Іллі Угнівенка, Насті Слєпцової, Оксани БулиОксани Драчковської, Олега Грищенка, Олени Старанчук, Поліни ДорошенкоРомани Романишин та Андрія Лесіва, Романи Рубан, Софії Рунової, Тетяни Загачевської, Юлії Тверітіної.

Центральну частину виставки представляють два найпопулярніші проєкти клубу ілюстраторів «Pictoric» – «Діячі України» про видатних особистостей та «Yellow&Blue» про унікальні локації та особливості сучасної України. Також у рамках проєкту презентували пілотні матеріали мультфільму «Хоробрі зайці», де головною художницею є Анна Сарвіра.

За словами «Pictoric», виставку організувала бібліотека за підтримки Посольства України в Республіці Корея. Що три місяці бібліотека організовує виставки, фінансування яких покриває за власний рахунок. Щоб узяти участь у виставці, слід представити проект і заповнити заявку – з цими питаннями українським ілюстраторам допомогли в Посольстві.

Фото: National Library for Children and Young Adults of Korea

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!