У підвалі без їжі та води: в окупованому Ворзелі застряг український композитор Ігор Поклад

245

Знаменитий український композитор, лауреат Шевченківської премії, автор музики до мультфільмів “Як козаки…” Ігор Поклад залишився без їжі та води в окупованому Ворзелі Київської області. Разом із дружиною легенда вітчизняної музики ховався у підвалі, а зараз не виходить на зв’язок.

Про це на особистій сторінці у Facebook повідомив популярний журналіст Дмитро Гордон. Він попросив допомоги для 80-річного народного артиста України.

За словами інтерв’юера, Поклад та його дружина Світлана не виходили з бомбосховища кілька днів, оскільки їхнє селище, яке розташоване неподалік від Ірпеня, жорстоко бомбардували.

“З ними немає зв’язку! За уривками інформації, яка дійшла до нас, вони в поганому стані, і у них немає їжі та води. Дістатись туди зараз неможливо”, – розповів Гордон.

Він стурбований станом музиканта, тому звернувся до своїх читачів із проханням поширити інформацію та надати необхідну допомогу Ігореві Дмитровичу.

“Велике прохання, якщо цей пост прочитають сусіди або люди, які мають можливість зайти до нього додому і допомогти йому, будь ласка, напишіть мені на пошту editor@gordonua.com з темою “Поклад”. Буду дуже вдячний! Потрібно врятувати легенду та гордість України”, – звернувся Дмитро до інтернет-користувачів.

Зазначимо, у грудні 2021 року Володимир Зеленський вручив Ігорю Покладу орден Держави із наданням звання Героя України.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!