У Мелітополі колаборанти знищили барельєф ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова

752

У Мелітополі понад десять років тому вшанували пам’ять земляка — Дмитра Донцова — ідеолога українського націоналізму, встановивши барельєф. В ці дні його вирішили зняти місцеві колаборанти.

Місцеві колаборанти продовжують знищувати в Мелітополі всі згадки про українську державність. На цьому тижні дійшла черга до барельєфа Дмитру Донцову, встановленому на будівлі колишнього реального училища, де навчався майбутній літературний критик, публіцист, філософ, політичний діяч, головний ідеолог українського інтегрального націоналізму.

До спланованої акції вже відомий своїми «подвигами» колаборант Тарас Генов долучив колегу по комуністичній партії Віктора Яковенко. Цей чоловік, який народився вже після закінчення Другої світової війни, видає себе за ветерана. На камеру мелітополець розповідає, що знімати барельєф доручено також націоналісту. Цю роль окупанти змусили зіграти Олександра Пугача, хлопця, який брав участь в мирних акціях, а потім двічі викрадався загарбниками. Цей ролик вірогідно з часом з’явиться на пропагандистських каналах, як черговий доказ того, що в Мелітополі існували націоналісти і з ними нарешті покінчено.

iz.com.ua

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!