У Львові поет присвятив загиблому синові поетичний марафон і встановив рекорд

141


Львів – О 8-й годині ранку поет Іван Пазин почав у Львівському палаці мистецтв поетичний марафон, який триватв до 21-ї години. Упродовж понад 12 годин чоловік читав власну поезію, щоб встановити новий національний рекорд безперервного читання напам’ять власної поезії. Цей марафон батько присвятив своєму синові Тарасові Пазину, який загинув у зоні бойових дій на Донбасі.
Поет Іван Пазин із Яворівщини, що на Львівщині, напам’ять читає власні вірші, духовні, філософські, історичні, патріотичні, переважно про Україну, про ті події, які пережили українці за роки незалежності, читає поезію, присвячену мужності литовців, звучать вірші у пам’ять героїв  Небесної Сотні.
Іван Пазин на Майдані був разом із сином Тарасом, який до мобілізації викладав у сільській школі історію, також писав поезію. Торік у віці 24 років Тарас Пазин загинув під Іловайськом, пише Радіо Свобода.
Батько присвятив поетичний марафон синові, а також всім загиблим українським бійцям.
«Я хочу цей марафон присвятити своєму синочкові, знаю, що з ним зустрінусь, знаю, що йому там добре, бо він по справжньому був чесний, дуже сонячний був, у нього сонячна душа. Тут не зрозуміємо на землі, чому так відбулось», – каже Іван Пазин.

Перепочинок 10 хвилин за 5 годин читання

Згідно з правилами Національного реєстру  рекордів, поет після кожної години міг 5 хвилин відпочивати, але 10-хвилинний перепочинок зробив лише після 5 годинного постійного читання. Також, згідно з правилами, якщо  учасник забуває слова, то має 30 секунд, щоб згадати. В іншому випадку, рекорд зупиняється.
Попередній рекорд із довготривалого безперервного читання напам’ять авторської поезії також належить Іванові Пазину. Він був встановлений у 2003 році і становив 12 годин 3 хвилини, але тоді чоловік не запросив представників України, щоб зафіксували рекорд. На цей раз у залі був представник Національного реєстру рекордів.
 

Прокоментуєте?Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!