У «Львівській політехніці» започатковують ініціативу «Культура дає імунітет»

489

Кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» започатковує ініціативу «Культура дає імунітет». Про це повідомляє prostir.museum.

Сьогодні усі ми потребуємо підтримки й позитиву, — зазначається в повідомленні. — А що може бути кращим джерелом, ніж культура в усьому її багатстві та різноманітті? Упродовж віків культура допомагала людям в скрутні моменти та надихала. Віримо, що вона не втратила цих здатностей і сьогодні.

Тому кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини Львівської політехніки започатковує ініціативу «Культура дає імунітет». Наша мета – за допомогою культурної спадщини України і всього світу подарувати позитивні емоції та віртуально здолати створені страхом кордони. Для участі в ініціативі необхідно:

у соціальних мережах поділитися спогадами або враженнями про пам’ятну культурну подію, туристичну мандрівку, прочитану книгу чи відвідини музеїв (додавання фото й відео з власних архівів заохочується);

створити stories чи відеоролики про культурні пам’ятки – візитівку свого населеного пункту;

запропонувати цікаву культурну мандрівку, використовуючи онлайн-ресурси тощо;

ділитись мемами про культуру.

Створений контент розміщуйте на сторінках кафедри ІМКС у мережах Facebook та Instagram. Авторами дописів можуть бути всі охочі без вікових обмежень.

Авторів і авторок найцікавіших дописів очікують приємні та корисні подарунки. Ініціатива триватиме до 1 травня 2020 року. Оголошення переможців – 5 травня на сторінках кафедри у соцмережах.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!