Ткаченко повідомив про «депушкінізацію». Філатов публічно нагадав міністрові про його довбнів та саботажників

В Україні з’явиться механізм позбавлення державних нагород артистів, які зарекомендували себе як зрадники. Депутати взяли напрацювання Міністерства культури та інформаційної політики України і зареєстрували відповідний законопроєкт.

Про це повідомив очільник Мінкультури Олександр Ткаченко.

«Також взяли за основу наш законопроєкт про «депушкінізацію» — в частині процедури виведення з реєстру монументів радянського та тоталітарного минулого, щоб прибирати їх з публічного простору. Разом з депутатами у робочій групі працюватимемо над ширшим законом про подальшу деколонізацію, сувернізацію та позбавлення тоталітарного минулого нашого культурного простору», — написав він у себе у Facebook.

На допис міністра відреагував мер Дніпра Борис Філатов:

«Ви такі молодці! Такі молодці! Вам ПІВ РОКУ писали листи, щоб ваші д*вбні та саботажники вивели з реєстру радянські та руські монументи. НІЯКОЇ відповіді. Зараз, коли місцеве самоврядування під власну відповідальність все прибрало, Мінкульт прокинувся».

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

Примітно, що цей коментар зібрав понад чотири тисячі уподобайок. Водночас допис Ткаченка підтримали трохи більше користувачів.

hromadske.radio