Суддю, яка заборонила книгу «Справа Василя Стуса», включили до бази «Правотворця»

1765

“Правотворець” вніс суддю Дарницького районного в місті Києві суду Марину Заставенко у свою базу переслідувачів. Про це повідомляє ukrpohliad.org.

19 жовтня 2020 року суддя Заставенко М.О. своїм рішенням заборонила поширювати тираж книги “Справа Василя Стуса” і постановила вилучити окремі епізоди, пов’язані з адвокатом Стуса під час процесу 1980 року Віктором Медведчуком.

Оскільки це рішення судді Заставенко є безпрецедентним в історії українського судочинства, є неправомірним і має чіткий політичний мотив – адже Медведчук є діючим депутатом Верховної ради України, лідером партії ОПЗЖ, – “Правотворець” взяв цей кейс у своє опрацювання.

https://pravotvorets.info/2021/01/19/keys_stusa/

Додамо, що 21 січня о 14:00 в Київському апеляційному суді (вул. Соломянська, 2а) відбудеться розгляд апеляційної скарги ТОВ “Видавництво “Віват” і журналіста Вахтанга Кіпіані на рішення Марини Заставенко щодо книги «Справа Василя Стуса».

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!