Стрічка знята за романом Олеся Ульяненка відправиться на Каннський фестиваль

168

 
Екранізація роману Олеся Ульяненка «Серафима» візьме участь у програмі Каннського кінофестивалю La Fabrique des Cinémas du Monde, пише Читомо.
Стрічка є другою повнометражною роботою режисерки Марисі Нікітюк. Продюсують картину Юрій Мінзянов, Мирослав Слабошпицький та Ігор Савиченко.
Проект здійснює компанія Kristi Films за підтримки Держкіно.
Це історія про юну дівчину Серафиму, яка живе в приморському містечку і знається на травах та отрутах. Захищаючи себе, Серафима отруює свого друга і тікає з міста, відправляючись на пошуки своєї давно зниклої матері. Хвороблива жага любові перетворює Серафиму на монстра і серійну вбивцю, та відкриває правду про її справжню сутність.
La Fabrique des Cinémas du Monde – професійна програма, створена Institut Frances у партнерстві з France Médias Monde та підтримана Міжнародною організацією De la Francophonie і відбувається протягом Каннського міжнародного кінофестивалю. У рамках програми проводиться робота з професійними консультантами над проектом, а також низка зустрічей з представниками топових фондів, копродакшн-маркетів та форумів.
З моменту створення у 2009 році, в La Fabrique взяли участь 108 режисерів та продюсерів із 52 країн. Щороку до участі відбирають 10 кінопроектів (перший або другий художній фільм режисера).

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!