Шалена пропаганда і промивання мізків: як діють в РПЦ

228

Богослов РПЦ архімандрит Кирило Говорун розповів як діють в РПЦвУ, щоб утримувати людей в Московському патріархаті. За його словами, віряни живуть у інформаційній бульбашці.

Про це пишуть на сайті «Духовний фронт України».

«…є шалена контрпропаганда, промивання мізків. Вірян УПЦ МП (РПЦвУ, – ред.) закоркували в герметичну інформаційну бульбашку, накрили інформаційним ковпаком. Усі вони читають СПЖ (Союз православних журналістів – ред.), що закладає в їхній мозок переконливий наратив», – розповів архімандрит Кирило Говорун в інтерв’ю.

На ствердження, що люди живуть не лише в інформаційній бульбашці, створеній церквою, богослов відповів: «Ви не уявляєте, наскільки вони живуть у бульбашці».

У РПЦвУ впевнені, що світ навколо них злий, але багато хто, залишається в Московському патріархаті, бо йому там зручно, – підсумував богослов.

Він запевнив, що і сам би покинув Московський патріархат, але ПЦУ закордоном немає, а він здебільшого перебуває за межами України.

Як повідомляла група «ІС», ходу Московського патріархату перетворили на політичний мітинг.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?