«С вєщамі на виход». Любителів “русского міра” звільняють з посад викладачів вишів

289

Любителя “русского міра” Дениса Ситнікова звільнили з посади викладача в Одеському університеті Мечникова. Також нещодавно звільнили скандальну викладачку Євгенію Більченко, яка працювала професоркою кафедри культурології та філософської антропології у НПУ Драгоманова.

Також можуть звільнити українофоба з “Одеської юридичної академії” Сергія Шубіна. Викладач вже отримав догану.
Як повідомляє education.24tv.ua, депутатка Наталія Піпа отримала відповідь від Державної служби якості освіти на своє звернення щодо викладачів, які поширюють українофобні висловлювання в університетах. З’ясувалося, що роботу втратили одразу три особи.

Я не “поліція моралі”… Я людина, яка любить свою країну, мову, історію… За кілька днів студенти повернуться до навчання. І я не хочу, щоб на восьмому році війни вони чули з вуст деяких викладачів, що “українська мова – блювота”, що “мовний закон – лімфовузол на тілі онкохворої американської колонії”, а “Крим – це Росія,
– написала вона.

Яких викладачів звільнили з роботи

  • Скандальну Євгенію Більченко вже відсторонили від роботи, а з 20 вересня 2021 року звільнять з посади професорки кафедри культурології та філософської антропології Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.
  • Дениса Ситнікова звільнили 31 серпня 2021 року з посади доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського НУ ім. Мечникова.
  • Сергій Шубін отримав догану. Наразі розглядається рішення щодо його звільнення з посади завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права НУ “Одеська юридична академія”.
  • До слова, професорка Євгенія Більченко, яка раніше зізналася, що підтримує агресію Кремля та хвалилася дружбою з російськими найманцями, тепер скаржиться на окупантів. Мовляв, її “не підібрали” ні проросійські партії, ні сама Росія, у результаті чого вона залишилася ні з чим. Деталі – читайте у статті.

 

Текст публікації Наталії Піпи:

За кілька днів студенти повернуться до навчання. І я не хочу, щоб на 8 році війни вони чули з вуст деяких викладачів, що “українська мова – блювота”, що “мовний Закон – лімфовузол на тілі онкохворої американської колонії”, а “Крим – це Росія”.

Отримала відповідь від Державна служба якості освіти України на моє звернення щодо викладачів, які поширюють подібні українофобні висловлювання в університетах:

  1. Більченко Є.В. – відсторонена від роботи, а з 20 вересня 2021 року звільнена з посади професора кафедри культурології та філософської антропології НПУ ім. Драгоманова.
  2. Шубін С.П. – оголошено догану, розглядається рішення щодо звільнення з посади завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту НУ “Одеська юридична академія”.
  3. Ситніков Д.М. – звільнений з 31 серпня 2021 р. з посади доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського НУ ім. Мечникова.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

 

Прокоментуєте?