Російський гурт з “Миротворця” гратиме у Запоріжжі на роковини Іловайська

209

На території національного заповідника “Хортиця” планується дводенна гоцалка 28-29 серпня, саме на роковини Іловайської трагедії. Лише 200 км відділяють острів Хортиця від теперішньої лінії фронту – пам’ять є закороткою не лише в часі, але й у просторі, – пише Військовий кур’єр України. Про це повідомляє kyiinfo.com.ua.

4 з 12 учасників – російські гурти, а решта – українські. Серед українців багато хто по суті є частиною російського “музичного простору” і не вважає “зашкваром” регулярні гастролі в РФ. Іван Дорн, зокрема, відомий своєю твердою політичною позицією “враскорячку на двох стільцях”, полюбляє давати інтерв’ю росіянам, фоткатися з

Пригожиним, називати російську агресію “сваркою між старшим і молодшим братами”.

Alyona Alyona очевидно, насолоджується скандалами навколо свого імені. Не встигли київські активісти відчистити від її дрифтових вправ бруківку в зоні об’єкта ЮНЕСКО – Софіївського собору – як на черзі нова історія. Вона виступатиме на одній сцені з росіянами, у тому числі гуртом “Кис-Кис”.

У квітні 2021 року двоє учасників гурту були долучений до бази “Миротворець”, оскільки у 2015 році виступали на концерті в Алчевську, організованому терористами “ЛНР”. Його продюсер Максим Гвоздєв був співорганізатором концерту на непідконтрольній Україні території. Ну все ок, як каже Alyona Alyona у відеозапрошенні: “Я там буду, чекаю всіх вас, Це буде – піу! – пушка!”.


10 та 11 вересня “Кис-Кис” даватимуть концерт у Києві.

Прокоментуєте?