Російські ЗМІ вже відкрито закликають до геноциду українського народу

У російських ЗМІ почали відкрито закликати до етнічних чисток на території України. Вони закликають до масових репресій та називають українців “антиросійською конструкцією”.

Така стаття з’явилася на провідному прокремлівському виданні РФ “Риа Новости”.

У повідомленні зазначають, що для українців треба провести вже не тільки “денацифікацію”, а й “деукраінізацію” та “деєвропеізацію”. Вони закликають до встановлення жорсткої цензури у політичній, навчальній та культурній сферах. Російські ЗМІ просувають наратив, що нібито слід провести “тотальну люстрацію”, тобто обмеження для політичної еліти чинної влади.

У Росії зазначають, що “нацистами” в Україні є всі, оскільки населення нібито “нацифікувалося” з 1989 року. На їхню думку, проявом нацизму у нашій державі стало проголошення незалежності, що вони назвали “деградацією”. Російські пропагандисти наголошують, що Україна – не менш небезпечна, ніж нацистська Німеччина минулого століття. Тому вони закликають знищити назву “Україна” в цілому, та що населення зобов’язане “відкупляти провину перед Росією за ставлення до неї як до ворога”.

Російські пропагандисти додали, що Грузія та країни Прибалтики мають право на існування, проте Україна — ні. Також вони закликають до вбивства адміністрації Президента Володимира Зеленського та чинної влади. Для українців ж вони пропонують створити масовий трибунал. Їхній план полягає в наступному:

Реклама

Підпишіться на закритий телеграм УЛГ! Посилання на канал

  • Винищення армії, військової, інформаційної, освітньої інфраструктури;
  • Сформувати каральні групи, тобто органи народного самоврядування та міліції, щоб репресувати мирне населення;
  • Заборонити український інформаційний простір, проте принести “інсталяції російського”;
  • Цензура навчальних матеріалів та заборона освітніх програм усіх рівнів, після чого – оновлення їх на “російський лад”;
  • Масові переслідування українців, оприлюднення інформації про них, залучення до примусової праці для відновлення зруйнованих Росією міст;
  • Заборонити всі форми українського правління;
  • Створити нові республіки (Малоросія та Новоросія) та переписати Конституцію;
  • Створити постійні органи “денацифікації” на період 25 років.

bykvu.com