Роман «Весь невидимий нам світ» Ентоні Дорра екранізують

254

Стрімінговий сервіс Netflix повідомив про майбутню екранізацію історичного роману американського письменника Ентоні Дорра «Весь невидимий нам світ», який вийшов у 2014 році і вже наступного року отримав Пулітцерівську премію.

Американська розважальна компанія планує зняти за книгою серіал, у якому буде чотири епізоди. На головні ролі запрошені такі популярні актори як Х’ю Лорі, який запам’ятався телеглядачам за серіалом «Доктор Хаус», і Марк Руффало, який зіграв персонажа Халка-Брюса Беннера у супергеройських фільмах кінофраншизи Marvel.

За сюжетом події роману розгортаються під час Другої світової війни, причому паралельно у Франції та Німеччині. У центрі розповіді знаходиться сліпа французька дівчинка та німецький хлопчик, які намагаються вижити. Герой Марка Руффало – співробітник музею, який дбає про свою сліпу доньку, а Лорі зіграє журналіста, який страждає посттравматичним розладом, і який записує підпільні радіопередачі на підтримку Опору.

Адаптацією тексту для сценарію займається сценарист “Гострих козирків” Стівен Найт. Продюсує проект Шон Леві, який працював над популярним фантастичним серіалом Дуже дивні справи.

Про дату початку зйомок поки що не повідомлялося.

 

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі: https://litgazeta.com.ua/peredplata-ukrainskoi-literaturnoi-hazety-u-formati-pdf/

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Передплатіть УЛГ у форматі PDF!